Всі Новини
           
Дивіться також
 

Закарпатський політикум шокований масовим та відкритим підкупом виборців «ЄЦ-ом»

Закарпатський політикум шокований масовим та відкритим підкупом виборців «ЄЦ-ом»

У прес-центрі «Нове Закарпаття» відбулася чергова зустріч з Петром Станком першим заступником голови обласної фракції політичної партії «Наша Україна», екс-головою Іршавської райради та Андрієм Кичом заступником голови виконавчого комітету Закарпатської обласної фракції політичної партії «Наша Україна».

На конференції було обговорено результати та наслідки місцевих виборів 31 жовтня 2010 року для Закарпаття.

 

Зокрема, Петро Іванович наголосив, що «Після проведеної позавчора першої сесії районної ради, можна говорити про остаточні наслідки.  Як ми і передбачали у районній раді будуть комбінуватися, тобто об’єднуватися, «Партія регіонів» та «Єдиний центр». Партія «Єдиний центр» намагається вже по першому прикладу знаходити своїх керованих представників «Партії регіонів», які їм допоможуть у тому, аби проводити політику саме «Єдиного центра».

 

Петро Станко переконливо наголосив, що на першій сесії більшість депутатів «Партії регіонів», які проявили свідомість  підтримали його пропозицію. Головою був обраний представник із «Партії регіонів».

 

«Тут склалася така ситуація, де очевидно було, якщо сьогодні на цьому прикладі буде подальше формування у районних радах не зробить для себе висновків «Партія регіонів», то я думаю, що ситуація буде керована абсолютно тією політичною силою, яка отримала більшість голосів на виборах у Закарпатській області».

 

«Сьогодні найбільш неприємним є те, що закарпатці, як це не прикро, перед усім українським суспільством, та й світом асоціюються, як люди яких можна підкупити за 100 гривен» - наголосив Петро Іванович.

Расскажите об этом своим друзьям
11/11/10 18:49 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90298 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.