Всі Новини
           
Дивіться також
 

Жолтані і К. розпочали виборчу кампанію з обдурювання ужгородців

Жолтані і К. розпочали виборчу кампанію з обдурювання ужгородців

Клоунське шоу «від Жолтані» відбулося цього тижня, коли двоє пропитих чолов’яг, нібито працівників-комунальників у помаранчевій спецівці на пл. Петефі давали інтерв’ю заздалегідь запрошеному для цього телеканалу “Тиса” про ситуацію в комунальному господарстві Ужгорода. “Експертні оцінки”від двірників-підмітальників виглядали комічно, тим паче, що дядьки називали шестизначні цифри комунальних боргів та лякали прогнозами швидкого комунального колапсу. Підготовлені “для інтерв’ю” дядьки заробили, вочевидь, на свою пляшку оковитої від свого “режисера” Жолтані, адже провокаційний сюжет раз таки показали. Щоправда, спрацював він якраз проти його творців, бо викликав тільки глузливий сміх та іронію у глядачів.

Заборгованості з зарплати у КШЕПу (на це, зокрема, скаржилися підмітальники, які  представилися його працівниками) підприємство не має, запевнив у прес-центрі “Нове Закарпаття” перший заступник міського голови  Микола Адамовський.  Причиною цього бруду Микола Гаврилович вважає початок   виборчої агітації (хоча за виборчим законодавством робити це ще зарано).

 

“Сюжет з телеефіру зняли, однак замінили його іншим, про нібито навмисне гальмування з заміною вікон у ромській школі, — повідомив Микола Адамовський. — Програма заміни вікон, утеплення ЗОШ і ДНЗ не є програмою одного дня, вона тривала минулого року, триває нині і буде продовжена надалі. На жаль, завершити її у поточному році через відсутність фінансування дуже складно. Насамперед ми намагаємося завершити будівництво автономних котелень”.

 

Микола Адамовський радить Жолтані,  як майбутньому кандидатові,  принаймні вести себе пристойно та бути більш чесним. Відомо, що збудований у Горянах дім Жолтані експлуатує як баню. Він не змінив цільового призначення земельної ділянки, не платить податки. Тому, на переконання  Миколи Адамовського,  людині,  яка бажає балотуватися в мери, необхідно розпочати кампанію... з власних чесних вчинків: принаймні, платити податки.

 

Дивуватися доводиться і з іншого претендента на крісло мера —  ВіктораПогорєлова, який на своїх білбордах обіцяє: «Місту — цілодобове водопостачання!». Подібне міг би Жолтані, наприклад, написати, який ніколи не керував  містом і не має жодного уявлення про міське господарство, вважає Микола Адамовський. Чи Погорєлов не знає, що для того, аби перевести місто на цілодобове постачання води, необхідно щонайменше 30 мільйонів гривень?! Без державної допомоги таку програму виконати неможливо. В Ужгороді вдалося зробити реальні кроки: продовжити графіки подачі води на годину. 

 

Очевидна брехня і цинізм проглядають з іншого погорєловського білборду: «Збережемо зелені зони!». Чи не сам Погорєлов на посаді мера продав зелену зону на проспекті Свободи під комерцію та з допомогою свого сина«яму для жаб” у Боздоському парку переписали на  садово-парковою територію і перешкодили цимбудівництву в Ужгороді аквапарку?

 

Також задовго до офіційного старту виборчої кампанії з брудних технологій розпочав свою діяльність  Слободянюк: у школах тисячними екземплярами роздаєтьсяпреса. “Кажуть, що Балога вже роздає ромам по сто-двісті гривень, у людей чомусь відбираються паспорти”, — повідомив Микола Адамовський.            

 

Перший заступник міського голови Ужгорода також вніс ясність, що якимось чином впливати на протизаконні рекламні білборди міська влада не має повноважень, це належить до компетенції прокуратури й міліції, а  звернення міської ради з цього приводу  залишаються без реагування. 

 

 

 

Расскажите об этом своим друзьям
03/09/10 03:14 | Категорія:Прес-центр
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
90194 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.