Всі Новини
           
Дивіться також

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком

В прес-центрі обласного Центру здоров'я відбудеться прес-конференція головного лікаря Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру, д. м.н., професора Андрія Русина

У середу, 4 лютого 2015 року в прес-центрі обласного Центру здоров'я (пл. Театральна,6, Ужгород) в 11. 00 відбудеться прес-конференція головного лікаря Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру, д. м.н., професора Андрія Русина. На зустрічі йтиметься про сучасні методики діагностики та лікування онкозахворювань та підсумки роботи онкослужби області за минулий 2014 рік.

Запрошуємо до спілкування представників всіх ЗМІ

Довідково:

4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком. Цей міжнародний захід проводиться під егідою Міжнародного протиракового союзу. Головна мета - привернення уваги громадськості до проблеми онкозахворювань, з тим щоб запобігти поширенню цієї хвороби.

Відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти, дотримуючись елементарних норм здорової поведінки, таких як: обмеження доступу до куріння дітей і власне боротьба з курінням; фізична активність; збалансована та здорова їжа; своєчасна вакцинація проти вірусів, які викликають рак печінки і шийки матки; утримання від тривалого перебування на сонці та в солярії; своєчасна діагностика і увага до власного здоров’я.

Рак - це загальне позначення великої групи хвороб, які можуть вражати будь-яку частину тіла. Характерною ознакою раку є швидке утворення аномальних клітин, що проростають за межі своїх звичайних кордонів і здатні проникати в довколишні частини тіла і поширюватися в інші органи. Цей процес називається метастазом. Метастази є основною причиною смерті від раку.

На сьогодні в державі проживає понад 1 млн людей, які в різний час перенесли онкологічне захворювання. Щороку лікарі виявляють тисячі нових випадків недуги, від раку помирають майже 90 тисяч українців, з яких понад третина - особи працездатного віку. Рак є причиною 15% смертей українців і поступається за цим показником лише серцево-судинним захворюванням.

Закарпаття має одні з найнижчих в країні показників онкозахворюваності. Провідними формами злоякісних новоутворень серед чоловіків залишаються рак легень, шкіри, передміхурової залози і шлунка та колоректальний рак. Серед жінок перше місце займає рак грудної залози, шкіри, рак тіла і шийки матки та ободової кишки.

Згідно даних ВООЗ онкологічні захворювання є однією з основних причин захворюваності та смертності в усьому світі. В 2012 році зафіксовано близько 14 мільйонів нових випадків захворювання і 8,2 мільйона випадків смерті, пов'язаних з раком. Очікується, що за найближчі 20 років число нових випадків захворювання зросте приблизно на 70 відсотків.

  За прогнозами ВООЗ число випадків захворювання від раку буде продовжувати рости від 14 мільйонів у 2012 році до 22 мільйонів в наступні десятиліття. 
Рак є однією з основних причин смерті у світі - в 2012 році сталося 8,2 мільйона випадків смерті від раку. Основними типами раку є:
     рак легенів - 1,59 мільйона випадків смерті;
     рак печінки - 745 000 випадків смерті;
     рак шлунка - 723 000 випадків смерті;
     рак товстого кишківника - 694 000 випадків смерті;
     рак молочної залози - 521 000 випадків смерті;
     рак стравоходу - 400 000 випадків смерті.
Расскажите об этом своим друзьям
04/02/15 00:25 | Категорія:Здоров'я
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6578 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.