Всі Новини
           
Дивіться також
 

4 лютого відзначався Всесвітній день боротьби з раком (відео)

4 лютого відзначався Всесвітній день боротьби з раком (відео)

Цей міжнародний захід проводиться під егідою Міжнародного протиракового союзу. Головна мета - привернення уваги громадськості до проблеми онкозахворювань, з тим щоб запобігти поширенню хвороби

В Ужгороді цього дня пройшла прес-конференція головного лікаря обласного клінічного онкологічного диспансеру Андрія Русина.

Аналізуючи кількість онкозаховорювань в області Андрій Васильович відзначив, що провідними формами злоякісних новоутворень серед чоловіків залишаються рак легенів (19,7%,), передміхурової залози (10,6%), шкіри (8,5%), шлунку (7,4 %), колоректальний рак (5,5%) . Серед жінок перше місце займає рак грудної залози (19,5%), шкіри (11,6%), рак шийки і тіла матки (10,1% та 7,4% відповідно), ободової кишки (5,9%) . Причому Закарпаття має одні з найнижчих в країні показників онкозахворюваності. Минулоріч в області зареєстровано 3157 випадків злоякісних новоутворень. Серед головних проблем – несвоєчасна діагностика. Близько 40 відсотків – це звернення пацієнтів у занедбаних стадіях хвороби (третя та четверта).

Виявлення хвороби на самому її початку – запорука успішного лікування. Власне, саме на це повинна бути спрямована робота медиків. Так, наказом управління охорони здоров’я вже введено скринінг для виявлення

раку передміхурової залози. В усіх стаціонарах при госпіталізації чоловіків старших 40 років повинні брати кров для проведення відповідного аналізу. Вже найближчим часом буде впроваджено скриніг всіх пацієнтів, що проходять ендоскопічне обстеження шлунку. Під час проведення процедури буде вводитися фарбуюча речовина, яка вкаже на патологічні зміни слизової і дозволить взяти біоматеріал для дослідження. Також, за словами обласного онколога, організація скринінгу молочної залози, могла б кардинально змінити ситуацію із захворюванням на цей вид раку. Це ж стосується й обстежень для виявлення захворюваннь жіночої статевої системи. Причому, на переконання А. Русина, своєчасне виявлення та вакцинація проти паліомовірусної інфекції, що викликає рак шийки матки, могла б викорінити це захворювання повністю.

Окремо Андрій Русин зупинився на проблемі забезпечення хворих медикаментами: «Торік ми не отримали жодного препарату за кошти державного бюджету. Перші ліки надійшли тільки у грудні та й то лише по двох позиціях, які ні на що не впливають". Причому, обласна програма боротьби з онкологічними захворюваннями була профінансована на 100 відсотків.

«З огляду на кошти які ще залишилися з 2014 року і виконання обіцянок щодо цьогорічних поставок медикаментів є сподівання що ситуація суттєво покращиться» – прогнозує А.Русин.

Прес-центр УОЗ в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
07/02/15 15:59 | Категорія:Здоров'я
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48280 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.