Всі Новини
           
Дивіться також
 

Медики Закарпаття обговорили питання допомоги військовим та пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями (відео)

Медики Закарпаття обговорили питання допомоги військовим та пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями (відео)

У середу, 25 березня в Ужгороді під час чергової колегії управління охорони здоров’я медики краю обговорили низку актуальних питань

Головний лікар обласного кардіологічного диспансеру Роман Соскида детально проаналізував роботу кардіологічної служби області за минулий рік. Також Роман Соскида повідомив про початок реалізації в області проекту Світового банку, який передбачає відкриття в Хусті катетеризаційної лабораторії, розширення парку швидких допомог та проведення інших заходів, спрямованих на покращення надання кардіологічної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями.

Питання надання медичної допомоги військовослужбовцям, що повернулися із зони антитерористичної операції – серед пріоритетів. Cолдати і офіцери, були оглянуті сімейними лікарями і за необхідності скеровані до районного чи обласного медичного закладу.

Психологічна допомога військовослужбовцям нині надається волонтерами, психологами і психотерапевтами. Проте, гостро стоїть питання із штатними медичними працівниками, які працюють в цій галузі. За словами заст. начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Єлизавети Біров в області є тільки 15 штатних посад психотерапевтів та психологів.

Обласний психіатр Тетяна Алмашій детально зупинилась на необхідності надання первинної психіатричної допомоги сімейними лікарями. Адже з тими чи іншими психологічними проблемами пацієнти зустрічаються все частіше.

Також на колегії виступила координатор програми «Здоров’я жінок України» Марина Каштальян, яка ознайомила присутніх з проблемами демографічної ситуації в країні та шляхами їх вирішення. Зокрема йшлося про необхідність проведення освітньої та профілактичної роботи як серед молоді, жінок репродуктивного віку, так і серед медиків.

Під час колегії було прийнято ряд рішень, які окреслили подальші кроки розвитку медичної галузі краю.

Прес-центр УОЗ в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
26/03/15 10:48 | Категорія:Здоров'я
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:




Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
92514 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.