Всі Новини
           
Дивіться також
 

В Ужгороді відкрився кабінет інфузійної терапії для лікування туберкульозу (відео)

В Ужгороді відкрився кабінет інфузійної терапії для лікування туберкульозу (відео)

Перший в Україні кабінет інфузійної терапії для інтенсивного амбулаторного лікування хворих на туберкульоз відкрито в Ужгороді в Закарпатському обласному територіально-медичному об’єднанні «Фтизіатрія»

Сучасне приміщення облаштоване без жодної копійки бюджетних коштів. Благодійні організації спільно з науковцями та медиками закладу, усвідомлюючи необхідність розвитку європейського підходу до лікування небезпечної хвороби, залучили необхідні кошти. І вже найближчим часом перші пацієнт зможуть отримувати курси амбулаторного інтенсивного лікування. Переваги беззаперечні: суттєво скорочується сам термін лікування, зменшуються витрати на одного пацієнта, хворий має можливість перебувати вдома з родиною.

За словами начальника управління охорони здоров’я Закарпатської ОДА Василя Скрипа, впровадження стаціонар-альтернативних методів лікування хворих – один із напрямків реформування медицини. «Однак, стаціонарні заклади і надалі будуть розвиватися як в Ужгороді на базі ОКТМО «Фтизіатрія», так в в Нижній Апші Тячівського району, де будується сучасна протитуберкульозна лікарня. Місце розташування ще одного закладу поки вирішується. Розглядається два варіанти: Берегівщина або Виноградівщина» - зазначив очільник медицини краю .

Заплановано, що завдяки оптимізації та перепрофілюванню буде скорочено 250 стаціонарних протитуберкульозних ліжок і звільнені кошти будуть спрямовані на розвиток сучасних технологій, обладнання, на раннє виявлення та ефективне лікування туберкульозу.

Як розповіла представник асоціації з інтенсивного лікування інфекційних захворювань «INCURE» Тетяна Спринсян, ідея відкриття інфузійного кабінету не нова, адже амбулаторне лікування, наприклад, онкозахворювань, вже широко розповсюджено у світі. Щодо туберкульозу, то ця практика нова не тільки для України, але й для Європи. Щоб запровадити цю методику лікування, науковці зв’язалися із профільним інститутом в Нью-Джерсі (США), де така практика вже існує. За словами провідного наукового співробітника, завідувача фтизіопульмонологічного відділення Національного інституту фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського Михайла Кужка інтенсивне інфузійне лікування хворих на туберкульоз допомагає знизити до мінімуму період коли хворий є небезпечним для оточуючих і пришвидшити процес одужання.

«Не чекати бюджетних коштів, а вирішувати проблемні питання медицини залучаючи альтернативне позабюджетне фінансування», - так налаштовані виноградівські активісти із благодійної організації «СОС». За словами очільника організації Володимира Шевчука, зараз в районі немає сучасної протитуберкульозної лікарні, яка б могла вирішити нагальні питання лікування туберкульозу і саме тому їх організація підключилась до розробки нового проекту «Протидія туберкульозу», який буде реалізовуватися за підтримки партнерів із Польщі та Білорусії .

Прес-центр УОЗ в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
03/04/15 08:25 | Категорія:Здоров'я
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48110 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.