Всі Новини
           
Дивіться також

В Ужгороді введено карантин

В Ужгороді введено карантин

Показник захворюваності на ГРВІ перевищив епідемічний поріг у 1,2 рази

Як повідомила начальник відділу епіднагляду та санітарної охорони території головного управління Державної санітарно-епідеміологічної служби у Закарпатській області Вікторія Дьордяй за даними епідеміологічного моніторингу щодо рівнів захворюваності на гострі – респіраторні інфекції серед мешканців області, зафіксовано тенденцію до зростання кількості захворілих на ГРВІ в м.Ужгороді. Темп приросту захворілих склав за останній тиждень 58,5%, особливо серед дітей до 17 років - 88,5%. За період з 22 по 29 січня зареєстровано 1320 звернень до медичних закладів м. Ужгорода з приводу гострих респіраторних вірусних інфекцій. Показник захворюваності перевищив епідемічний поріг у 1,2 рази.

Враховуючи дані оперативного моніторингу, складні погодні умови та

динамічний ріст кількості відсутніх дітей, що захворіли на ГРІ до 17,6% в загально – освітніх навчальних закладах м. Ужгорода, 03 лютого 2015 року на засіданні робочої групи Ужгородського міськвиконкому вирішено ввести в дію комплекс заходів на епідемічний період, затвердженого розпорядженням міського голови від 20.10.2014 №384 та призупинити навчальний процес в загальноосвітніх та навчально-виховних комбінатах міста з 4 по 15 лютого 2015 року.

Також, за рішенням комісії з питань ТЕБ та НС при Ужгородській РДА, враховуючи суттєве збільшення кількості відсутніх дітей, що захворіли на ГРІ, призупинено навчальний процес у Шишлівській ЗОШ та виховний процес в ДНЗ с.Шишлівці.

Фахівцями Держсанепідслужби області надалі продовжується моніторинг за рівнем захворюваності населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та проводиться широка агітаційно-просвітницька робота серед жителів області з метою покращення обізнаності населення з питань профілактики захворювань респіраторною групою інфекцій, в т.ч. щодо необхідності і користі вакцинації.

Прес-центр УОЗ в Закарпатській області
Расскажите об этом своим друзьям
04/02/15 01:16 | Категорія:Здоров'я
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48124 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.