Всі Новини
           

Активіста Олександра Пересоляка порівняли з рослиною-паразитом Клоповником Пересоляковським

Активіста Олександра Пересоляка порівняли з рослиною-паразитом Клоповником Пересоляковським

Продажного активіста, котрий забув звідки росте його коріння, вивели на чисту воду

Ужгородського псевдоактивіста Олександра Пересоляка порівняли з рослиною-паразитом Клоповником Пересоляковським. За словами Віктора Потрогоша, між цією рослиною і ужгородським цинічним і підлим аферистом багато спільного.

Допис, у якому йдеться про приховані деталі життя скандального активіста, ужгородець Віктор Потрогош розмістив на офіційній сторінці Ужгородської міської ради у Фейсбук. Саме до цього органу місцевого самоврядування, до речі, Пересоляк вже неодноразово намагався потрапити, та всі його спроби зазнавали нищівного фіаско. 

Отож, як виявилося, у своїй шафі ужгородський псевдоборець з корумпованими чиновниками і несправедливістю у владі, ховає не менш цікаві скелети. Тільки от, з моральної точки зору, його таємниці куди більш меркантильніші і підліші, аніж у людей, вчинки котрих він зі своєю пасією, адвокаткою-хабарницею Анастасією Бачинською, викриває «під замовлення» пише RegionTV.

Нагадаємо, свого часу саме під незграбним керівництвом Пересоляка місцевий Демальянс в загальному набрав на виборах голосів менше, аніж окремі депутати особисто. Він є одним із представників «групи Бедя і Балоги» (Віктор Бедь – юрист, священик, ректор і бізнесмен в одній особі) у Громадській раді. Олександр Пересоляк є головою закарпатського осередку Демократичного альянсу.

Прославився Пересоляк і як терорист-самоучка. Брутально увірвавшись на приватну територію ужгородця вночі, з метою вибивання боргів, людина, котра зараз хоче люструвати владу довела господаря помешкання до лікарні. Чоловіка у критичному стані забрала швидка.

Расскажите об этом своим друзьям
16/07/16 10:38 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
60995 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.