Всі Новини
           

Бійці «Альфи» показали ліквідацію снайпера бойовиків (ВІДЕО)

Бійці «Альфи» показали ліквідацію снайпера бойовиків (ВІДЕО)

Група бійців спецпідрозділу СБУ «Альфа» висунулися на передову, щоб ліквідувати ворожого снайпера, який в складі групи диверсантів націлився на позиції сил АТО. Свою місію вони успішно виконали, а журналісти зняли це не відео.

 В мережу виклали відео з демонстрацією того, як спецпризначенці СБУ знищують терористів у зоні АТО. На передовій вони працюють ще з початку військових дій.

 Розповідається, що група підрозділу отримала інформацію, що на одній з ділянок Маріупольського напрямку через позиції ЗСУ пробиратимуться диверсанти терористів. Розвідники підтвердили інформацію і додали, що серед них є й снайпер. Тож спецпризначенці підготувалися до «відповіді»- їм потрібно знешкодити бойовика зі снайперською гвинтівкою.

 Під час цієї операції ворожий снайпер помітив снайперів «Альфа» і відкрив вогонь у відповідь. Українському снайперу під вогневим прикриттям товаришів, довелося міняти позицію. Підключився коригувальник «Альфи», який надав координати терористів гранатометнику, який вистрілив по позиціях бойовиків. Тим часом снайпер зайняв позицію і ліквідував «колегу» з лав бойовиків. 

Расскажите об этом своим друзьям
22/02/16 08:46 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
47611 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.