Всі Новини
           

Дослідники знайшли спосіб продовжити політ безпілотних апаратів

Дослідники знайшли спосіб продовжити політ безпілотних апаратів

Дослідники Південної Кореї удосконалили енергозберігаючу установку ТОТЕ. Так, нова установка може забезпечити довший політ безпілотників, а також дає можливість заряджати смартфон раз на тиждень.

Команда південнокорейських дослідників розробила новий паливний елемент, який може дозволити безпілотним апаратам  літати більше години. Крім того, вони стверджують, що цей елемент можна використати у батареях смартфонів, що дозволить заряджати їх лише раз на тиждень.

 Безпілотні літальні апарати,  як правило, мають обмежений час польоту через малу ємність батареї. Так, професор Кюн Мін Чой і докторант Кун Джунг Кім розробили мініатюрну енергозберігаючу установку твердоокисних паливних елементів ТОТЕ (SOFC), яка може замінити літій-іонні акумулятори в смартфонах, ноутбуках, безпілотних літальних апаратах та інших невеликих електронних пристроях. Розробка нової установки відбулась в університеті науки і технології  Пхохана (POSTECH).

 Експерти високо оцінили відкриття, так як його можна застосувати не тільки до невеликого паливного елемента, але й для такого, що має велику ємність, наприклад, транспортний засіб. ТОТЕ назвали паливним елементом третього покоління, так як він має просту структуру, і не має ніяких проблем з корозією або втратою електроліту. 

 Новий елемент перетворює водень в електрику за допомогою киснево-іонного переміщення в паливний електрод через оксидний електроліт. Так, дослідницька група розробила нову технологію, яка, як очікується, забезпечить автомобілі недорогим живленням.
Расскажите об этом своим друзьям
09/03/16 10:05 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
82089 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.