Всі Новини
           
Дивіться також
 

Лещенко пов'язав таємну зустріч у МВС з особистими домовленостями Яценюка та Коломойського

Лещенко пов'язав таємну зустріч у МВС з особистими домовленостями Яценюка та Коломойського

На думку депутата, Яценюк у майбутньому має намір скористатися лояльністю Коломойського як медіаолігарха під час наступних виборів

 Нещодавня зустріч колишнього прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, глави НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва та бізнесмена Ігоря Коломойського, яка відбулася в Міністерстві внутрішніх справ, пов'язана з особистими домовленостями Яценюка та Коломойського. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив народний депутат, член фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко.

 "Не секрет, що Коломойський користується особливою прихильністю "Народного фронту". Згадайте, як блокувався представником "Народного фронту" Іванчуком закон про кворум на акціонерні товариства, щоб не дати провести збори компанії "Укрнафта". І ми знаємо, що в "Народному фронті" були представники Коломойського і сам Яценюк із Коломойським мав близькі стосунки. Я переконаний, що ця зустріч у Авакова в МВС має надзвичайно важливий характер, але при цьому надзвичайно незаконний. Тому що не можна використовувати службове приміщення для вирішення питань бізнесу, а Коломойський прибув до МВС разом із Яценюком, Коболєвим та Аваковим саме для вирішення питань "Укрнафти". Я думаю, вони користуються цією територією, тому що вона захищена від прослуховування, тому вони вирішили зустрітися", - сказав Лещенко.

 Новини за темою:  НАБУ передані докази того, що Коломойський фінансував керівництво "Укрнафти", - Лещенко

Він зазначив, що Коломойський повинен повернути борги, які виникли у нього перед державою, фактично, у вигляді його зобов'язань підприємств перед "Укрнафтою", у свою чергу "Укрнафта" не виплатила ренту в 10 млрд грн. "І я переконаний, що Коломойський це погоджує з Аваковим і Яценюком, тому що вони є його партнерами у політиці, а Коболєв – близька людина, в тому числі до Яценюка, або присутня на зустрічі, щоб це рішення потім якимось чином або імплементувати, або, навпаки, йому протидіяти", - підкреслив депутат.

 Лещенко нагадав, що Яценюк добровільно подав у відставку з посади прем'єр-міністра України, натомість вимагаючи певних гарантій для своїх політичних і бізнес-партнерів, у тому числі для Коломойського.

 "Я думаю, що ці зустрічі пов'язані з тим, аби таки довести до кінця обіцянки, які були у Яценюка перед Коломойським, коли він ішов з посади, це по-перше. А по-друге, щоб у майбутньому користуватися лояльністю Коломойського як медіаолігарха під час наступних виборів, на яких Яценюк спробує взяти реванш", - резюмував нардеп.


02:09 06:54

spaceplay / pause

 

qunload | stop

 

ffullscreen

shift + slower / faster

volume

 

mmute

seek

 

 . seek to previous

12… 6 seek to 10%, 20% … 60%


Расскажите об этом своим друзьям
24/06/16 16:47 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
60886 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.