Всі Новини
           

Пік паводкової хвилі в Закарпатті очікується в ніч на неділю

Пік паводкової хвилі в Закарпатті очікується в ніч на неділю

Паводок підтопив на Закарпатті понад двісті об’єктів, на місцевих автодорогах знесені мости, з підтоплених будинків відселені люди. Пік паводкової хвилі очікується в ніч на неділю.

Станом на 17.00 на Закарпатті внаслідок осіннього паводку підтоплено вже понад 200 об’єктів (переважно приватних дворогосподарств). Найскладніша ситуація залишається у високогірному Рахові, де зранку Тиса вийшла з берегів і затопила розташоване в низині колишнє військове містечко (вул. Комарова та Партизанська), а потім ще кілька вулиць. До вечора в райцентрі підтоплено близько 80 дворогосподарств, а загалом по Рахівському району – понад сотня об’єктів. Близько 16-ї години заблокований річкою в’їзд у Рахів із боку Ужгорода вдалося частково відновити, зате з боку Ясіня добратися в райцентр на автомобілі поки неможливо.

Складна ситуація залишається в с.Білин, де протягом дня зійшли три зсуви й перекрили центральну дорогу. На місці працює важка техніка, ситуацію контролює районна держадміністрація. Півтори години тому (16.00) вдалося відновити електроенергію в смт Кобилецька Поляна, відключену вранці через підтоплення електропідстанції.

У сусідньому Тячівському районі протягом дня підтоплено більше сотні дворогосподарств. Постраждали як високогірні села Усть-Чорнянського куща (тут найбільш руйнівної сили завдали невеличкі гірські потоки), так і населені пункти, розташовані вздовж р.Тересва – Калини, Ганичі, Нересниця… На кількох автодорогах місцевого значення потужною хвилею знесені мости через річку. Мешканці підтоплених будинків відселені до родичів чи знайомих, потреби в масовій евакуації, на щастя, немає.

– Протягом дня вода в Тисі, що протікає в межах Рахова, піднялася на чотири з половиною метри, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Для порівняння – у 1998 році, коли Закарпаття пережило найбільш катастрофічний паводок за всю історію, річка піднялася на 5 метрів 15 сантиметрів. Після обіду вода пішла на спад, однак на ніч синоптики прогнозують у горах проливні дощі з мокрим снігом. Тому найбільш критичні години гірські райони області переживуть сьогодні вночі. Зараз мобілізуємо для протистояння стихії всю техніку й людські ресурси.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Расскажите об этом своим друзьям
21/11/15 18:09 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87460 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.