Всі Новини
           
Дивіться також

Словаки виявили в Нижньому Нємецкому каміон з контрабандними сигаретами, що його пропустили їх закарпатські колеги

Словаки виявили в Нижньому Нємецкому каміон з контрабандними сигаретами, що його пропустили їх закарпатські колеги

Сьогодні вранці, 22 червня 2016 року, митники словацьких Михайлівців виявили на митному посту в селі Вишнє Нємецьке, що сусідує в митним постом "Ужгород" Закарпатської митниці ДФС України 456 760 штук контрабандних сигарет.

 Вони були в вантажівці з причепом, яка не перевозила будь-яких інших товарів, поінформувала речниця Митного управління Михайлівців прес-секретар Клара Балоґова.

 Сигарети з українськими акцизними марками були, за її словами, заховані в паливних баках транспортного засобу, спеціально обладнаній підлозі причепа і в запасних колесах.

 "Фінансове ухилення від сплати податків і мит становить понад 6 090 євро", - сказала К.Балоґова.

 Словацькі митники провели обстеження вантажівки з причіпом за допомоги спеціально навченого службового собаки. Той вказав на можливе приховування тютюнових виробів в декількох місцях.

 При більш  ретельному огляді митники виявили в сховках автомобіля сигарети. Це було майже 2300 пачок різних марок по 20 штук сигарет в кожній.

 "Якщо водія визнанають винним, його може бути покарано позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років", - сказала К.Балоґова.

 Цілком очевидно, що контрабанду пропустили працівники Закарпатської митниці ДФС України під керівництвом Володимира Колеснікова. Останній є ставлеником голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля.        Закарпаття онлайн

22 червня 2016р.
Расскажите об этом своим друзьям
23/06/16 08:19 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
60903 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.