Всі Новини
           

У «ДНР» до командира загону «Сомалі» Гіві невідомі заслали повію (ФОТО) +18

У «ДНР» до командира загону «Сомалі» Гіві невідомі заслали повію (ФОТО) +18

Одному з відомих польових командирів «донецької народної республіки» Михайлу Толстих, який більш відомий як «Гіві», невідомими була зроблена спроба заслати до нього для «дискредитації», а можливо і для підготовки його вбивства, жінку «неважкої» поведінки, а просто кажучи – повію.

А розповіли про інтимні справи одного з найодіозніших командирів бандформувань «днр» в соціальних мережах самі бойовики цього бандитського утворення на Сході України, а також їхні прихильники з цивільних.

Вже стало відомо, що ще 2015 року якась дівчина з російського міста Салехард, яка згодом була впізнана як дівчина «неважкої» поведінки, в соціальних мережах постійно посилала свої, в тому числі й інтимні, фотографії командиру «Сомалі» «Гіві».

«...Оскільки Михайло її ігнорив, як втім, і всіх подібних шалав, вона в січні 2016 сама приїхала аж з самого Салехарда в Донецьк до Михайла. Особисто Михайлом вона була послана на три веселих букви...», - повідомляють у соцмережах дуже поінформовані в інтимних справах «Гіві» його прихильники.

Також у соціальних мережах прихильники «Гіві» попереджають його та інших польових командирів «днр» про те, що такі ситуації можуть продовжуватися і далі, що може закінчиться дуже для них плачевно.

«Для тих, хто «в танку», поясню: в 99% випадках, такий метод (саме повії) використовується з метою або вбивства потрібного «об'єкта», або впровадження повії з метою подальшої дискредитації «об'єкта»... І ось це перший тривожний дзвіночок!!!
Якщо у «когось» зірвалася ця спроба, то в майбутньому слід чекати нових «засланців»! Я прошу всіх, хто займається безпекою, хто має відношення до охорони нашого Командира - ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ЦЕЙ ВИПАДОК, НА ЦЮ СПРОБУ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОВІЇ! НЕ НЕХТУЙТЕ БЕЗПЕКОЮ! І ПРОВОДИТЕ ЖОРСТКИЙ ФІЛЬТР НОВИХ ЛЮДЕЙ! ОСОБЛИВО ТИХ, ХТО ПРИЇЖДЖАЄ В ШТАБ!», - досить істерично попереджають командирів «днр» про таку потенційну небезпеку, втім, не називаючи їх замовників.

Ще один прихильник «днр» і «Гіві» виклав в інтернет кілька фотографій цієї дівчини з Салехарда, які «Преса України» і пропонує своїм читачам.


Расскажите об этом своим друзьям
30/01/16 12:47 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91328 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.