Всі Новини
           

У ДТП під Києвом розбився відомий український хірург (ФОТО) (ВІДЕО) 18+

У ДТП під Києвом розбився відомий український хірург (ФОТО) (ВІДЕО) 18+

28 липня вранці на Новообухівській трасі під Києвом сталося жахливе ДТП за участю двох іномарок - Porsche Cayenne і Hyundai Sonata. В останній знаходився відомий лікар, професор хірургії Володимир Паламарчук. Він загинув на місці пригоди.

Близько одинадцятої ранку на Новообухівській трасі під Києвом автомобіль марки Porsche Cayenne виїхав на зустрічну смугу і врізався в лоб з автомобілем Hyundai Sonata. За кермом останнього сидів Володимир Паламарчук. Він загинув на місці пригоди.

Водієм Porsche Cayenne виявилася жінка 45-ти років, яка за попередніми даними мала проблеми з серцем. Її близькі розповіли, що у неї «барахлить» серцевий клапан. Можливо, це вплинуло на обставини автомобільної аварії. Жінка також загинула.

Користувач соцмереж Тетяна Плісецька написала: «У вівторок у страшній аварії загинула найкраща, світла людина. Він був лікарем-хірургом, рятував життя. Немає слів».

Довідка «ПУ»: Володимир Паламарчук був професором медичних наук, завкафедри хірургії та судинної хірургії Національної медичної академії післядипломної освіти П. Л. Шупика. Він отримав звання «Заслуженого лікаря України» у 2008 році за внесок у медичне розвиток і освіту. 

Расскажите об этом своим друзьям
29/07/15 08:50 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87559 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.