Всі Новини
           
Дивіться також

В підвалі ужгородської багатоповерхівки шукали цех із виготовлення вибухівки (ВІДЕО)

В підвалі ужгородської багатоповерхівки шукали цех із виготовлення вибухівки (ВІДЕО)

Сьогодні в поліцію Ужгорода надійшло анонімне повідомлення про те, що в підвалі одного з будинків виготовляють вибухівку. На щастя, інформація не підтвердилася.

Обідньої пори до правоохоронців міста Ужгорода надійшло тривожне повідомлення від аноніма, який повідомив, що в підвалі одного з багатоквартирних будинків на вулиці Маресьєва виготовляють вибухівку.

Правоохоронці встановили, звідки саме надійшов дзвінок. Господаркою квартири виявилася літня жінка. Остання пояснила, що до неї в двері постукав невідомий  чоловік та попросив скористатися її телефоном. Мимоволі жінка почула розмову. Чоловік сказав, що в підвалі їх будинку виготовляють вибухівку.

Поліцейські з експертами-вибухотехніками ретельно обстежили підвальне приміщення. На щастя, нічого підозрілого там не знайшли. 

Це вже далеко не перший випадок, коли в поліцію надходять неправдиві повідомлення про злочини. За це Законом передбачена кримінальна відповідальність (ст.383 Кримінального кодексу України).

Правоохоронці вже мають підозру щодо особи сьогоднішнього «жартівника». Наразі його розшукують, інформують у відділі комунікації ГУ НП в Закарпатській області.

22 червня 2016р.
Расскажите об этом своим друзьям
22/06/16 15:38 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
60935 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.