Всі Новини
           
 

Військові АТО показали «Толіка», якого бояться снайпери «ДНР» (ВІДЕО)

Військові АТО показали «Толіка», якого бояться снайпери «ДНР» (ВІДЕО)

Бойовики терористичного угруповання "ДНР" не припиняють обстрілювати позиції українських силовиків на Донбасі. Часто терористи атакують українські позиції в п'яному вигляді. Новину передає "Преса України".

 Журналісти одного з українських телеканалів побували в гостях у українських військових, які стоять неподалік від окупованого Комінтернового.

 "Прийшли в нахабну, або обкурені або п'яні, тут же не дітвора, з якою можна гратися, вони вирішили постріляти ми дали відповідь", - розповів один з українських військових з позивним "Михайлович". Він зазначив, що часто терористи використовують автомобілі, з яких обстрілюють українські позиції з мінометів, після кількох пострілів вони змінюють позиції, щоб не отримає відповідь.

 Військові розповіли, що відкрита місцевість дозволяє легко працювати ворожим снайперам, однак у силовиків є секретна зброя "Толік", якого бояться сепаратисти.

 Даний підрозділ укомплектовано в основному людьми зі східної України, і вони не хочуть пропустити момент звільнення рідних земель.

Расскажите об этом своим друзьям
16/03/16 09:15 | Категорія:Надзвичайне
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
82133 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.