Всі Новини
           

Анонс!!! Творчий концерт у поєднання фортепіано та пісочної анімації.

Анонс!!! Творчий концерт у поєднання фортепіано та пісочної анімації.

«SOUND OF THE SAND» - це незвичний перформанс, який готують для глядачів дві молоді й талановиті дівчини – Анжеліка Фукс (фортепіано) та Юлія Миронова (пісочна анімація).

Послухати одну з кращих піаністок краю та познайомитися з єдиною на Закарпатті художницею, яка малює піском, можна буде 4 лютого о 18.30 у Закарпатській обласній філармонії. Концерт відбудеться у рамках започаткованого Анжелікою Фукс проекту «Visual music, сonnecting apts» - поєднання різних видів мистецтва, музика з візуалізацією. 

Коротка довідка.

Анжеліка Фукс – лауреат міжнародних конкурсів, ужгородська піаністка, яка довгий час вчилася і працювала за кордоном. Грала на кращих світових сценах: в Еквадорі, США, Канаді, Кореї, Китаї, Австралії, Угорщині, Словаччині, Франції, Італії, Іспанії, Нідерландах, Німеччині та ін. Недавно повернулася додому і взялася за реалізацію власного проекту «Visual music, сonnecting apts».

Юлія Миронова – молода мукачівська художниця. Техніку пісочної анімації опанувала самотужки кілька років тому. Перебуває у постійному пошуку свого власного неповторного «почерку» і стилю.

Вимоглива і винахідлива у виборі сюжетів своїх робіт. Попри оволодіння спеціальними прийомами і секретами пісочної анімації, невпинно вдосконалює свою майстерність. У митцеві понад усе цінує яскраву індивідуальність.

Таїсія ГрисьРасскажите об этом своим друзьям
29/01/15 17:42 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
7403 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.