Всі Новини
           
Дивіться також
 

Фестиваль сучасної музики «Крук-Фест» (відео)

Фестиваль сучасної музики «Крук-Фест» (відео)

Він пройшов у готелі «Закарпаття» нещодавно. Виступило сім гуртів, які презентували найсучасніші напрямки музичного андеграунду. Це — гурти «Секторіал» (Боярка), «1914» (Львів), «Симбіоз» (Ужгород-Виноградів), «Омніверсе» (Ужгород), «Мовемент» (Виноградів) «Маєсте Ремінал» (Ужгород), «Спіт Біл» (Київ).

  Кияни показували пісні в супроводі музичних композицій треш-металу в поєднанні з екстремальним металом. В жорсткому стилі співали про Першу світову війну львів’яни з групи «1914»… В цілому було цікаво, неповторно, хоча, звичайно, коло шанувальників специфічне. Цього, втім, і не приховували організатори — п’ятеро добровільних аматорів-промоутерів з нашого міста над Ужем. Проект у цілому немає жодного комерційного акценту А переслідує мету розширювати світогляд молодіжної аудиторії про музику андеграунду.

   До першого великого показу цієї специфічної музичної творчості йшли два роки. Цьому претендували десять підготовчих презентацій меншого масштабу. Хоча вряди-годи на презентаціях меншого масштабу можна було спостерігати значну географію, адже наїжджали перед світлі очі української аудиторії і гурти російські, ба — навіть корейські. Хоч стадіони для таких показів не збереш, але ніхто й не збирається цього чинити. Тому ужгородським промоутерам цілком підходять для концертного прихистку як і готель «Закарпаття», так і відпочинкові заклади «Кактус» і «Аутсайдер».

  Радість для молоді тут у тому, що вони можуть побачити перші плоди своїх натхненних нічних та вечірніх репетицій. А організатори, зі свого боку, ліпших відтак направляють на значніші презентації. Вони загалом будуть для багатьох місцевих колективів новітньої музики доступні, бо й надалі проходитимуть в Ужгороді.

       Василь ЗУБАЧ

Расскажите об этом своим друзьям
29/04/16 12:18 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61057 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.