Всі Новини
           
 

Концерт з нагоди початку головування Словаччини в Раді ЄС у будові Закарпатської ОДА (відео)

Концерт з нагоди початку головування Словаччини в Раді ЄС у будові Закарпатської ОДА (відео)

Як ми вже повідомляли, від п’ятниці, 1 липня, у Раді Європейського Союзу головуватиме наш добрий сусід – Словацька Республіка.

З цієї нагоди у середу, 29 червня, Генеральне консульство Словаччини в м. Ужгороді (Генеральний консул Янка Буріанова), Національний інститут стратегічних досліджень (радник при дирекції Світлана Мітряєва) та Закарпатська облдержадміністрація (представляв заступник голови, керівник апарату ОДА Олександр Петік) провели брифінг «Пріоритети головування Словаччини в Раді ЄС», на якому були присутні представники наукових, експертних кіл краю, органів державної влади та місцевого самоврядування, а також представники громадськості та ЗМІ. А ввечері в атріумі головної адміністративної будівлі Закарпаття відбувся святковий концерт.

kon03

Для Словаччини – велика честь бути головуючою в Раді Європейського Союзу. А разом з тим – і велика відповідальність. І ми постараємося, щоб півроку нашого головування були максимально ефективними і корисними для всіх країн ЄС – сказала, відкриваючи подію, Генеральний консул СР в Ужгороді Янка Буріанова.

Словаччина ніколи не забувала про свого великого східного сусіда. І зараз теж готова максимально допомогти Україні у непростій нинішній ситуації та в її інтеграції у Європейську спільноту – додала пані Генеральний консул.

Янка Буріанова щиро вітала всіх тих, хто прийшов на урочистий концерт з нагоди початку головування Словацької Республіки в Раді ЄС.

Закарпатську обласну владу представляли голова облради Михайло Рівіс та його заступник Петро Грицик, заступники голови облдержадміністрації Олександр Петік (він же – керуючий справами ОДА) та Віктор Мікулін.

Від Ужгородської міської влади були присутні міський голова Богдан Андріїв та його перший заступник Іштван Цап.

Завітали на концерт і дипломати – Генеральний консул Чехії у Львові Мірослав Кліма, Генеральний консул Румунії в Чернівецькій області Елеонора Молдован, представники Генерального консульства Угорщини в Ужгороді, а також Почесний консул Словаччини у Великому Березному Олег Адамчук та Почесний консул Чехії в Ужгороді Отто Ковчар.

Крім цього, були присутні представники духовенства, національно-культурних, мистецьких та інших громадських об’єднань нашого краю, журналісти. Імпровізована глядацька зала була прикрашена виставкою старовинних словацьких літографій.

Після короткої вступної частини розпочався власне концерт. У ньому взяли участь оркестр «Musica Iuvenalis» зі словацького міста Кошице (диригент – Ігор Договіч, солісти-скрипалі Даніел Віслоцкий та Самуель Салцер), солісти опери Кошицького державного театру Тітус Тобіс (тенор) та Маріан Лукач (баритон), а також ужгородський камерний хор «Кантус» (диригент та художній керівник Еміл Сокач).

Прозвучали твори Баха, Вівальді, Моцарта, Бізе, Генделя, Россіні, Дмитра Бортнянського, Степана Дехтяревського, Мартіна Брестованського та інших видатних композиторів. Раз за разом в атріумі  лунали бурхливі оплески вдячних глядачів, а проводжали музикантів та співаків стоячи.

Після концерту глядачі мали можливість поділитися враженнями у неформальній обстановці.

 

Володимир Кривошапко, korzonews.info

Фото Костянтина Черкая

kon01kon04kon05kon06kon07kon09kon10kon11kon12kon13kon14kon16kon17kon19kon20kon21kon22kon18kon23kon24kon26kon27kon15kon08

Расскажите об этом своим друзьям
30/06/16 14:59 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61070 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.