Всі Новини
           
 

На Закарпатті вручено літературну премію імені Зореслава (відео)

На Закарпатті вручено літературну премію імені Зореслава (відео)

Дванадцять претендентів із семи областей України цього річ змагалися за отримання всеукраїнської літературної премії імені Зореслава

Заснована в 2008 році Закарпатською організацією Національної спілки письменників та народним депутатом України, письменником дослідником та меценатом Станіславом Аржевітіним  в память  про культурно-освітнього та релігійного діяча отця Зореслава ця премія покликана поширювати літературні творіння закарпатських діячів за межами рідної області.

З великої кількості представлених книжок члени комісії повинні були обрати лише двох авторів. Але так склалось, що роботи двох закарпатських письменників набрали однакову кількість голосів і як результат цього річ було обрано та нагороджено трьох лауреатів премії ім.Зореслава. Про що повідомив Микола Делеган – один із членів комісії літературної премії.

Першою свою заслужену нагороду отримала закарпатська письменниця та літературознавець  Наталія Ребрик.

Не менш відомий на Закарпатті  і наступний лауреат премії імені Зореслава письменник, поет Юрій Шип Третій лауреат – письменник із міста Чернівці Василь Місцевич.

Існування  такої  премії  говорить про кількість та якість закарпатської літератури. І скільки ще є в нас невідкритих імен для українського читача. Завдяки всеукраїнській премії отця Зореслава невдовзі не тільки Україна а й весь світ відкриє для себе нові визначні іменна майстрів слова і пера Закарпаття. 

Расскажите об этом своим друзьям
15/12/14 10:13 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50908 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.