Всі Новини
           
 

Спектакль "Любов SEXом не зіпсуєш" показали в Ужгороді (Відео)

Спектакль 'Любов SEXом не зіпсуєш' показали в Ужгороді (Відео)

Сьогодні, для всіх поціновувачів високого мистецтва на сцені Закарпатського обласного драмтеатру ім. братів Шерегіїв показали комедію "Любов SEXом не зіпсуєш".

Спектакль провокаційний, ексцентричний, парадоксальний з несподіваними поворотами. Дві такі різні історії. Одна про однокласників, а інша про дружній секс. Вистава про те, якими шляхами пара людей приходить або не приходить до сексу і якими химерними способами намагаються потім оминути наслідки. 

Як розповіли глядачі, вистава була захоплюючою, а присутні отримали позитивні емоції: 

"У сюжах вистави піднімаються питання стосунків чоловіка і жінки. Першочерговими є питання подружньої зради та хтивості. Того, що сучасне суспільство втрачає будь-які моральні цінності. Кожний присутній знайшов у ролях акторів відзеркалення себе і згадав свої почуття першого кохання, палкого поцілунку, неймовірної пристрасті та навіть розставання. Позитивні емоції, якісна гра акторів, переповнена зала та відчуття культурного відпочинку – це все глядачі отримали під час перегляду", - поділилися своїми враженнями представниці прекрасної статі після перегляду комедії.

Це, насамперед, комедія для дорослих. Жорсткі і відверті жарти не призначені для людей, що віддають перевагу банальності. Комедія дуже яскрава і колоритна - тому що про людей, про почуття та сексуальні відносини. 


Расскажите об этом своим друзьям
14/12/14 18:16 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6622 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.