Всі Новини
           

У Кошицях український народний хор «Карпати» і ПЛАСТ провели традиційні Новорічні імпрези (ФОТО)

У Кошицях український народний хор «Карпати» і ПЛАСТ провели традиційні Новорічні імпрези (ФОТО)

Кошиці знов прожили на початку Нового 2015 року дві непересічні культурні імпрези – Новорічний бал і Новорічний концерт Русинів-Українців, організатором яких уже довгі роки підряд є Український народний хор «Карпати» та молодіжна організація «ПЛАСТ». Понад 400 осіб вітало в суботу 17-го січня 2015 р. в «Spoločenskom pavilóne» Новий рік за Юліянським календарем на традиційному, вже 24-ому «Маланчиному вечорі», якого гостем була і популярна музична група «Дрішляк» і заповнений зал Історичної ратуші в неділю 18-го січня 2015 року бурхливими оплесками прийняло програму Новорічного концерту.

«Маланчин вечір» проходив знов в прекрасному середовищі «Сполоченського павілону» в Кошицях і завдяки кропіткій роботі організаторів, зокрема директорки всіх дотеперішніх балів Олени Довгович, став знов незабутньою подією. Між учасниками балу і в цьому році почесні гості: радник Посольства України в Словаччині Віталій Усатий, депутат Словацького парламенту Вільям Новотний, заступник мера міста Кошиці Мартин Петрушко, староста міської частини Кошиці-Ітаре-Місто Любомир Грега, від уряду влади СР для нацменшин Наталія Кухтова, заступник голови ЦР СРУСР  Віктор Бандурчин, уповноважений мера міста Кошиці для співпраці міста Кошиці з містом Ужгород Едуард Бураш, представники чеської нацменшини, Клубу Земплинчанів та дальші.  

В мистецькій програмі Новорічного балу брали участь творчі колективи Львівського міського палацу культури імені Гната Хоткевича – Народний ансамбль танцю «Мрія» і ансамбль бандуристів під керівництвом Наталії Сайко, до танцю грав «Епілог» зі Свидника. Бал модерували Людмила Ґарянська та Зузана Бобрикова.

Організатори в цьому році запросили на бал і відому музично-гумористичну групу «Дрішляк» з Воронова, яка перед північчю розіграла майже двогодинну неочікувану забаву в русько-українському дусі, після якої можна поставити питання – яку несподіванку підготує «душа балу» Олена Довгович учасникам ювілейного 25-ого «Маланчиного вечора» в наступному 2016 році?

Забава продовжувалася і після новорічного тосту, в якому всього доброго в новому році учасникам балу побажав заступник мера міста Кошиці Мартин Петрушко. Три десятки учасників потішили і ціни в багатій «томболі», речовій лотереї, після якої присутні вже традиційно танцювали аж до «білого рана».

Не пройшло ані дванадцять годин і багато учасників балу зустрілося на кошицькому ювілейному 15-ому Новорічному концерті Русинів- Українців. Новорічний концерт реалізовано у співпраці з містом Кошиці, під захистом мера міста Ріхарда Рашіго, який привітав учасників концерту з новим роком і на початку концерту, разом із своєю заступницею Ренатою Ленартовою, передав художньому керівнику і диригенту хору «Карпати» Левку Довговичу символічний подарунок – чек  на 500 Євро для підтримки заходів та діяльності хору «Карпати».

Високу оцінку діяльності хору «Карпати» у своєму вітальному листі, який вкінці програми концерту зачитала модератор Людмила Ґарянська, надав і Надзвичайний і Повноважений Посол України в Словацькій Республіці пан Олег Гаваші: «Шановний пане Левко! Дорогі друзі! Прийміть мої сердечні вітання з нагоди проведення 24-го «Маланчиного вечора» та 15-го «Новорічного концерту». Ваш творчий колектив є унікальним осередком української культури у Словаччині, який здобув заслужене визнання в Україні та за кордоном професійним та яскравим виконанням українських і словацьких народних та духовних пісень, а також класиків світового хорового мистецтва. Зичу Вам міцного здоров’я, добра, щастя, невичерпної енергії та наснаги. Нехай Український хор «Карпати» і надалі дарує радість шанувальникам української культури та пісні в Словаччині та за її межами».

І на Новорічному концерті з мистецькою програмою виступали колективи Львівського міського Палацу культури зі Львова. Прекрасні танці у виконанні Народного ансамблю танцю «Мрія» і дитячого колективу «Квіти України», колядзки і народні пісні у виконанні солістки Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Вероніки Коломіщевої і ансамблю бандуристів під керівництвом Наталії Сайко і його солістів Марії Майгер і Назаря Ковальця, між котрими не бракувала і словацька народна пісня «Танцуй, танцуй, викруцай» у виконанні бандуристів, публіка оцінила бурхливими оплесками.

Не менш бурхливими оплесками присутні глядачі оцінили і оригінальне хореографічне спрацювання окремих таночків – «Краю рідний», «Подоляночка», а вкінці програми стоячи вже традиційний «Гопак» на завершення з «Козацьким маршем». 

Довгорічні Новорічні імпрези в Кошицях вже не вперше виправдовують потребу презентації української культури в мультинаціональному місті Кошиці, про що свідчить і багаточисленна та вдячна публіка.

Художній керівник та диригент хору «Карпати» зустрічає депутата словацького парламенту Вільяма Новотного з дружиною

Частина оркестру «Музика Ювеналіс» вітали гостей колядами та класичною музикою

Початок мистецької програми Новорічного балу «Маланчиного вечора» - коровай і свічку, співаючи колядку «Добрий вечір, тобі, пане господарю», приносять члени творчих колективів Львівського міського палацу культури імені Гната Хоткевича

Колядники прийшли на бал з далекого Львова

Модераторки балу Зузана Бобрикова (вліво) і Людмила Ґарянська

В мистецькій програмі Новорічного балу брав участь і ансамбль бандуристів Львівського міського палацу культури імені Гната Хоткевича під керівництвом Наталії Сайко (вправо)

Вітальний танець «Краю мій рідний»  у виконанні Народного ансамблю танцю «Мрія» зі Львова

Гостей 24-го Новорічного балу Русинів-Українців вітає головна організаторка і «душа» всіх дотеперішніх балів Олена  Довгович

Директорка всіх дотеперішніх «Маланчиних вечорів» Олена Довгович у розмові із заступником мера міста Кошиці Мартином Петрушко

Танцювали всі

Гостем балу була і популярна музично–гумористична група «Дрішляк» з Воронова

Лідер групи «Дрішляк» Ян Якубчин своїм гумором викликав бурхливий сміх присутніх

Новорічний тост на «Маланчиному вечорі 2015» - справа художній керівник і диригент хору «Карпати» Левко Довгович, спонсор хору і молодіжної організації «ПЛАСТ» Петро Грінко, прихильник хору Степан Чабала, староста міської частини Кошиці-Старе Місто Любомир Грега, депутат Словацького парламенту Вільям Новотний, заступник мера міста Кошиці Мартин Петрушко, спонсор хору і молодіжної організації «ПЛАСТ» Марія Ольшавська, головна організаторка балу Олена Довгович, заступник голови ЦР СРУСР Віктор Бандурчин, радник Посольства України в Словаччині Віталій Усатий і модераторки Людмила Ґарянська та Зузана Бобрикова

Заповнений зал Історичної ратуші

Мер містa Кошиці Ріхард Раші, разом із своєю заступницею Ренатою Ленартовою, на ювілейному 15-му Новорічному концерті передав художньому керівнику і диригенту хору «Карпати» Левку Довговичу символічний чек на 500 євро для підтримки діяльності хору «Карпати». (Справа: Л. Довгович, Р. Ленартовап, Р. Раші, Л. Гарянська) 

Співає солістка Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Вероніка Каламіщева

Співає солістка ансамблю бандуристів Марія Майгер

Співає соліст ансамблю бандуристів Назар Ковалець

 «Гопак» у виконанні Народного ансамблю танцю «Мрія»

 

Гості концерту – справа мер міста Кошиці Ріхард Раші, його заступник Рената Ленартова і староста міської частини Кошиці – Захід з дружиною

Посередині головні організатори Левко і Олена Довговичі

 

Директор Львівського міського палацу культури імені Гната Хоткевича Ігор Мартиненко передає на згадку подарунки меру міста Кошиці Ріхарду Рашіму

Святослав Довгович

Расскажите об этом своим друзьям
25/01/15 17:33 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91265 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.