Всі Новини
           
Дивіться також

У неділю в Ужгороді відкривається перша на Закарпатті виставка-конкурс мініатюрних акваріумів

У неділю в Ужгороді відкривається перша на Закарпатті виставка-конкурс мініатюрних акваріумів

У неділю, 8 лютого, об 11.00, в Ужгороді, в кафе-барі «Акваріум» (вул. Л.Толстого, 46) стартує перша на Закарпатті виставка-конкурс нано-акваріумів.

З 15-ти 30-літрових акваріумів польського бренду AquaEl, що їх безкоштовно надала для організації заходу харківська фірма «Сузір’я Пет», завершено оформлення вже 12-ти, ще три набудуть свого завершеного вигляду протягом двох днів, що залишилися до відкриття. Такі умови конкурсу – після 8 лютого вносити будь-які серйозні зміни в дизайн буде вже неможливо.

Більшість робіт оформлені в стилі природного акваріума – Nature Aquarium, з використанням коренів і каміння, а також різноманітних за структурою та забарвленням акваріумних рослин. У кожному свої мешканці – мініатюрні рибки, креветки, равлики...

З неділі оглянути результати творчого пошуку членів Клубу акваріумістів Закарпаття зможуть всі бажаючі: відвідати експозицію, розміщену в нижньому залі відомого ужгородського тематичного закладу, зможуть всі бажаючі – вхід на виставку вільний і безкоштовний. Поза будь-яким сумнівом, виставка буде однаково цікавою як для дорослих, так і для дітей.

У вільному доступі на виставці будуть і брошурки, з яких початківці зможуть отримати і початкові знання щодо облаштування водного дивосвіту у власному помешканні.

Виставка триватиме до 22 лютого, коли відбудеться нагородження переможців, котрих, заради об’єктивності, визначатиме професійне журі з Харкова. Але висловити свою думку щодо представлених робіт зможуть і відвідувачі заходу. Зазначивши на спеціально підготовлених папірцях із зображеннями рибки номер акваріума, дизайн якого припав до вподоби найбільше, і вкинувши  їх до спеціальної скриньки, вони спільно визначать переможця в номінації глядацьких симпатій.

Тут же, на виставці, буде і книга відгуків, в якій можна буде висловити своє ставлення до заходу, думки з приводу його вдосконалення, побажання  тощо.
Що принципово, по завершенні виставки деякі з виставлених на ній робіт можна буде придбати, або замовити тому чи іншому учасникові конкурсу оформлення власного домашнього чи офісного акваріума.

Експозиція відкрита щодня з 10-ї до 19-ї години.

Расскажите об этом своим друзьям
06/02/15 09:04 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
92450 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.