Всі Новини
           

Ужгородець заснував нову моду у Братиславі - Українські вечірки

Ужгородець заснував нову моду у Братиславі - Українські вечірки

Публіка у вишиванках, горілка з салом, народні танці та пісні. Так гуляли на українській вечірці у братиславському нічному клубі The Square Bratislava

Натхенником є простий хлопець із України, який виїхав навчатися до Словаччини, ужгородець – Даніель Сливка, студент Univerzita Komenského v Bratislave.

– Українську вечірку ти організовуєш вперше. Чи гуляли українці разом в одному місці до цього?

– Насправді, я вже давно хотів зібрати українців в одному місці. Адже для росіян, тих що адекватні – вже проводили вечірки, а для нас – ні.

Коли ми з командою організаторів пішли на цей крок — я трохи хвилювався щодо ситуації в країні — як відреагують люди та чи будуть гості. Але всім сподобалась ця ідея – ідея підтримати українців, які живуть в Братиславі. Був задум зробити якусь дружню атмосферу дому: сало, горілка, українська музика, козацькі розваги та інше.


– Скільки українців гуляло на вечірці?

– Близько 200 чоловік. Але були не тільки українці. Насправді – це дійство відвідали всі ті, хто любить і підтримує Україну в цей нелегкий час.

– Чи сприяла адміністрація клубу в організації?

– Власники дуже добре поставились до такої ідеї, адже ми робимо їм промоушн, рекламу, гроші. Тому вони із легкістю йдуть на співпрацю.


– Розкажи про аспекти організації. Які витрати? Що було в програмі вечірки і що дійсно було українського?

– Мета будь-якої організаційної діяльності – це донести до людей якісний продукт, відповідно – потрібно вкладати гроші. Інвестиції з мого боку були досить значними, але точна сума хай залишиться моєю комерційною таємницею. Щодо вартості вхідного квитка — 3 євро у вишиванці та 5 євро без дрес-коду. Щодо програми – людей потрібно якось розважати, вірно? Тобто, люди можуть піти в будь-який клуб Братислави – в більшості випадків, там буде один і той самий діджей та однакова музика. Їм це набридло. Тому потрібно, щоб на гостей чекало дещо цікавеньке.

Українська вечірка видалась насправді колоритною. На вході гостей зустрічала справжня україночка в національному вбранні. Велкам-дрінком вечора стала українська горілочка.


Усе дійсно нагадувало про Україну — сало з цибулькою, жовто-блакитні контрольні стрічки, майстер-клас із народних танців, козацькі забави, live-виконання пісень "Океану Ельзи" та тільки наша музика – ось, що чим насолоджувались гості вечірки.

До речі, мої українські друзі, напередодні святкували весілля в Братиславі за справжніми традиціями нашого краю. А другий день весілля гуляли разом з нами на вечірці. Навіть ведучих замовляли з Ужгорода.


– Яка для тебе головна мета таких вечірок?

– Ідея і мета надзвичайно прості. Так, ми далеко від дому, але є частинкою однієї величної нації. Нації, яка пишається своїм народом, культурою, мовою та своєю незалежністю. Нехай нам зараз важко, але ми зібрались разом, аби довести – наші серця переповнені почуттями до рідної землі.

До речі, частину зібраних коштів я передам в зону АТО нашим хлопцям. Слава Україні!

varosh

Расскажите об этом своим друзьям
04/11/14 17:10 | Категорія:Дозвілля
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
81972 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.