Всі Новини
           

До уваги ужгородців! (фото)

До уваги ужгородців! (фото)

Як уже повідомлялося, 18 квітня до міліції звернулася 58-річна ужгородка з вул.8-го Березня. Жінка повідомила, що її пограбували двоє молодиків, зірвавши з шиї золотий кулон.

           Як уже повідомлялося, 18 квітня до міліції звернулася 58-річна ужгородка з вул.8-го Березня. Жінка повідомила, що її пограбували двоє молодиків, зірвавши з шиї золотий кулон. 

Того ж дня працівники карного розшуку Ужгородського МУ УМВС України в Закарпатській області затримали грабіжників. Ними виявилися двоє непрацюючих мукачівців, 18-ти та 20-ти років.

Перевіряючи їх на причетність до скоєння аналогічних злочинів, ужгородські розшуковики з’ясували, що молодики скоювали пограбунки в Ужгороді не лише в цьому році, але й в минулому, 2010-му. Однак потерпілі до міліції з заявами не зверталися. 

Отож звертаємося до ужгородок: якщо торік ви стали жертвами нападу  грабіжників, чиї обличчя ви бачите на фотознімках, просимо негайно зателефонувати до ужгородської міліції за номерами телефонів: тел./факс: (0312) 61-43-46 (чергова частина), 61-54-03 (телефон довіри), 695-774 (карний розшук).

Расскажите об этом своим друзьям
Коментарі (3)06/07/12 17:22
Brysen


11/07/11 22:05
Lore
Knolwdege wants to be free, just like these articles!

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87650 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.