Всі Новини
           

НА ЗАКАРПАТТІ ЗАСУДИЛИ БАТЬКА ДВОХ ДІТЕЙ, КОТРИЙ 7 РОКІВ УХИЛЯВСЯ ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ ЕКС-ДРУЖИНІ

НА ЗАКАРПАТТІ ЗАСУДИЛИ БАТЬКА ДВОХ ДІТЕЙ, КОТРИЙ 7 РОКІВ УХИЛЯВСЯ ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ ЕКС-ДРУЖИНІ

Персонажі цієї історії, остаточну крапку в якій поставив нещодавно Апеляційний суд Закарпатськоїобласті, колись були щасливі у шлюбі. 55-річний житель Тячівщини Іван свого часу побрався з красунею Ганною, разом виховували двох синочків: 1993 та 1997 років народження. Однак далі подружжя розпалося. Не знати, чия в тому була більше вина, проте розійшлися Іван з Ганною не по-доброму. Екс-чоловік не хотів платити аліменти колишній дружині, котра сама виховувала синів. Хоча займався фермерством і гроші в нього, напевно, водилися.

Марія подала до суду, й постановою  Тячівського районного суду в березні 2003 року та виданого на її підставі виконавчого листа екс-чоловіка зобов`язали щомісячно сплачувати кошти (аліменти ) у розмірі третини всіх видів свого заробітку на користь екс-дружини на утримання дітей. Однак навіть після постанови суду чоловік аліменти не платив, упродовж 2003-2010 року злісно ухилявся від їх сплати, незважаючи на неодноразові виклики до відділу Державної виконавчої служби Тячівського райуправління юстиції. В результаті чого заборгував екс-дружині майже 25 тисяч гривень аліментів…

За даним фактом було порушено кримінальну справу за ст.164 ч.1 Кримінального кодексу України (злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду аліментів), і вироком Тячівського районного суду по цій справі у  квітні 2011 року тячівець був засуджений на один рік обмеження волі. Разом з тим, Івана було  звільнено від відбування покарання з іспитовим строком один рік і зобов’язано не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти ці органи про зміну місця проживання або роботи.

Сам засуджений оскаржив вирок в Апеляційний суд Закарпатської області, вважаючи, що його засудили незаконно та необґрунтовано. При цьому він запевняв, що нічого не знав про відкрите щодо нього виконавче провадження по сплаті аліментів. Переконував, що останні сім років ніде  не працює, оскільки отримав травму. Офіційно кошти на утримання дітей через установи банку справді не перераховував, однак надавав дітям допомогу. Тому вважає, що в його діях відсутній умисел на вчинення злочину, й просить вирок скасувати, а  провадження по справі закрити за відсутністю в його діях складу злочину...

У липні 2011 року Апеляційний суд Закарпатської області в складі  суддів: І.Стан (головуючий у справі), М.Крегул, Ф.Вотьканич, за участю прокурора К.Міцовди та самого засудженого тячівця  розглянув у відкритому судовому засіданні цю апеляцію.

Заслухавши доповідь судді про суть вироку, основні доводи апеляції, пояснення прокурора,  який вважав вирок законним та обґрунтованим і просив залишити його без зміни, перевіривши матеріали кримінальної справи, колегія суддів прийшла до висновку, що  підстав для скасування чи зміни судового рішення немає. Вирок Тячівського районного суду Закарпатської області  щодо  засудженого злісного неплатника аліментів залишено без зміни. 

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91417 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.