Всі Новини
           

НЕ ДОВІРЯЙТЕ ШАХРАЯМ !

НЕ ДОВІРЯЙТЕ ШАХРАЯМ !

Надмірна довірливість – наш перший ворог, який працює на руку шахраям. У багатьох випадках втрат могло б не бути, якби сама жертва проявила хоча б трохи обережності.

НЕ ДОВІРЯЙТЕ ШАХРАЯМ !

  Надмірна довірливість – наш перший ворог, який працює на руку шахраям. У багатьох випадках втрат могло б не бути, якби сама жертва проявила хоча б трохи обережності. 

До прикладу: минулого тижня майже з аналогічними заявами до ужгородської міліції звернулися четверо ужгородців, які стали жертвами своєї надмірної довірливості.

              56-річна пенсіонерка пані Тамара, зокрема, повідомила: ще у 2008 році її 33-річна знайома на ім’я Олена, яка працює приватним підприємцем, позичила в неї майже 84 тис. гривень. Однак по теперішній час молода жінка гроші не повернула. Більше того, уникає зустрічей з нею.

          Інша 50-річна ужгородка «довірила» своєму знайомому п’ять років тому 10 тис. доларів США. Як і в першому випадку, позичальник гроші не повернув, зустрічі уникає.

            Уже більше року відмовляється повертати 39-річній ужгородці 4 тис.гривень її знайомий на ім’я Юрій.

            Через свою довірливість постраждав і 40-річний ужгородець, який ще у 2008 році віддав своєму знайомому 25 тис. гривень на розвиток спільного бізнесу. Втім ні прибутку від спільної справи, ані грошей ужгородець не дочекався.

Є випадки, коли шахрайки, так би мовити, ворожінням «знімали пороблене», як правило, вибираючи жінок і дівчат, видурювали в них гроші та коштовності. Не даючи отямитись, розповідаючи про якесь велике горе, яке чекає їхню родину, вони бралися «зняти» чари злих сил за допомогою маніпуляцій з волоссям, голками, яйцями, хрестами та інш. Як результат, не підготовлені до такої психологічної атаки, жертви віддавали і несли з дому всі золоті речі, великі суми грошей. Єдиний порятунок – не довіряти незнайомим людям, не вступати з ними в будь-який контакт.

Отож, аби не стати жертвою шахраїв, ужгородські правоохоронці

пропонують такі правила поведінки:

якщо до вас підійшли на вулиці з пропозицією поворожити чи зняти порчу, намагайтеся якомога швидше відірватися від нав´язливих «добродіїв» та піти геть. Не довіряйте їм та по можливості, не вступайте з ними в будь-який контакт. Чим менше ви з ними спілкуватиметеся, тим менше шансів у вас бути загіпнотизованими;

якщо відчепитися не вдається, покличте когось на допомогу. Поява сторонньої людини відверне увагу від вас і це допоможе вам уникнути біди;

ні в якому разі не давайте їм своїх речей, грошей, коштовностей, навіть тимчасово, бо за першою річчю піде друга, третя…

в жодному разі не дозволяйте підозрілим особам, які пропонують різні товари, чи просять пожертвувати гроші, або під іншим приводом намагаються потрапити до вашої домівки, заходити в помешкання, як правило, це звичайна вигадка, добре продумана історія, щоб відволікти вашу пильність, а якщо вони зайшли самовільно – зверніться за допомогою до сусідів, аби випровадити непроханих гостей з квартири;

не користуйтеся послугами незнайомців для придбання дефіцитних товарів, продажі чи отримання житла, вступу до вищого навчального закладу та інших послуг;

коли вам пропонують вигідні умови влаштування на роботу за кордоном, швидкий заробіток, значні відсотки під зайняті гроші, миттевий виграш, завжди пам´ятайте: «безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці!»

Якщо відчуваєте, що вас намагаються ошукати, не губіться, телефонуйте! Ми завжди готові прийти вам на допомогу!

 Наші телефони: 102, 61-43-46, 61-54-03 (тел.довіри)

Ужгородське МУ УМВС України в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
Коментарі (3)

07/10/12 22:49
Mavrick
http://www.renewyourinsurance.net/ car insurance rates 09712 http://www.oldstylelist.com/ auto insurance ymwdlc http://www.lowpricemed.net/ where to buy viagra 859536
13/07/11 00:48
Jonetta
Glad I've finally found sotmehing I agree with!

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87613 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.