Всі Новини
           

ВДЯЧНІСТЬ ВІД ЛІКАРЯ ДІЛЬНИЧНИМ МІЛІЦІОНЕРАМ ПРОЛУНАЛА НА ЗАКАРПАТТІ

ВДЯЧНІСТЬ ВІД ЛІКАРЯ ДІЛЬНИЧНИМ МІЛІЦІОНЕРАМ ПРОЛУНАЛА НА ЗАКАРПАТТІ

Знати свого дільничного, бути впевненим у тому, що у разі необхідності він завжди прийде надопомогу, погодьтеся, дуже важливо. Звісно, кожен із нас воліє, аби життєві ситуації не розгорталися так, щоб звертатися до міліції, але, на жаль…

Днями до сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в Закарпатській області звернулася головний лікар амбулаторії загальної практичної сімейної медицини одного з сіл району, Іршавського району Закарпатської області. А спонукав її до цього такий випадок.

- Влітку цього року із мережі, яка підтримує тепло в амбулаторії, хтось викрав металеві труби, - почала лікар. - Я зателефонувала дільничному інспектору Іршавського райвідділу лейтенанту міліції Івану Ільтьові і розповіла про крадіжку. Він тоді повертався додому із нічного чергування. До амбулаторії Іван Ільтьо вже прийшов разом із колегою, також дільничним інспектором, старшим лейтенантом міліції Іваном Гелетеєм. Міліціонери спочатку уважно вислухали мене. Потім ретельно оглянули територію амбулаторії і вирішили опитати мешканців села. Того дня вони відвідали багато дворогосподарств, довідувались про крадіжку труб. Їх робота не була марною: під кінець дня правоохоронці знайшли труби в одного із селян.

Правоохоронцями за фактом крадіжки труб було порушено кримінальну справу, яку у подальшомунаправили до Іршавського райсуду. Крадія засуджено.

За словами пані медика, дільничі Іван Ільтьо та Іван Гелетей часто надають їй допомогу при госпіталізації громадян, які хворіють на активний туберкульоз, але ухиляються від лікування. Також за участю наших дільничних я відвідую соціально-неблагополучні сім’ї, у яких є малолітні діти, що потребують медичного догляду. На перший погляд, подібна робота – це вам не розкриття вбивства чи грабежів, однак у спокійному селі навіть вона заслуговує особливої уваги.

- Наших дільничих у селі поважають як старші люди, так і молодь, - сказала на завершення жінка. - До них можна звертатись з будь-якого приводу – вони завжди допоможуть. Хотілось би їм висловити подяку і побажати удачі. Адже робота у них важка і не завжди вдячна. Коли поруч такі міліціонери, то фраза «Моя міліція мене береже» стає по-справжньому реальною.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
7099 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.