Всі Новини
           

ЗАКАРПАТСЬКА МІЛІЦІЯ ЗНАЙШЛА ЗБРОЮ, СКОРИСТАВШИСЬ ГАЗЕТНОЮ ПУБЛІКАЦІЄЮ

ЗАКАРПАТСЬКА МІЛІЦІЯ ЗНАЙШЛА ЗБРОЮ, СКОРИСТАВШИСЬ ГАЗЕТНОЮ ПУБЛІКАЦІЄЮ

Правоохоронні органи, зокрема міліція, часто послуговуються в своїй роботі виступами та публікаціями в засобах масової інформації. Нерідко інформація в ЗМІ допомагає правоохоронцям у розкритті злочинів, адже, нагадаємо, однією з підстав для порушення кримінальної справи, згідно з законом, є публікація в ЗМІ. Неординарна історія з цього розряду трапилась нещодавно на Закарпатті.

На одному з Інтернет-сайтів з’явилася стаття місцевої журналістки про 85-річного жителя села Драгово Хустського району Закарпаття Юрія Ярему. Цей дідусь, що самотньо проживає в старій хатині, зацікавив журналістку тим, що тривалий час, з 1949 по 1974 рік разом із своїм братом ховався від комуністичного режиму. Жив у навколишніх лісах, у криївці, боячись, що радянська влада та органи держбезпеки його репресують.

Під час розмови старенький, розповідаючи про власні поневіряння, похвалився журналістці, що має… бойовий пістолет ТТ, який переховує ще з тих повоєнних часів. Дідусь навіть продемонстрував зброю, давши журналістці її потримати…При цьому запевнив, що нікого з цієї зброї не вбивав.

Цією публікацією відразу ж зацікавилася закарпатська міліція. У Драгово виїхала слідчо-оперативна група Хустського МВ УМВС України в Закарпатській області. Старенький власник хати добровільно віддав правоохоронцям зброю, про яку йшлося в публікації: бойовий пістолет ТТ з двома магазинами, 94 патронами калібру 7,62 мм. і двома кобурами до нього.

Зброю міліція вилучила й направила на експертизу. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. До речі, старенький запевняє, що пістолет знайшов на городі, копаючи картоплю…СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Расскажите об этом своим друзьям
Коментарі (1)

17/02/13 12:24
Rhoy
What a pleasure to find somonee who identifies the issues so clearly

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
87581 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.