Всі Новини
           

Для чого на Закарпатську митницю призначили «рішалу» Пацкана?

Для чого на Закарпатську митницю призначили «рішалу» Пацкана?

Геннадій Москаль з’ясував біографічні дані Андрія Кримського, котрого голова Державної фіскальної служби Роман Насіров із грубим порушенням процедури 29 квітня призначив заступником начальника Закарпатської митниці.

– У 2004 – 2005 році Кримський працював на Львівській митниці у відділі дізнання, – заявляє Г.Москаль. –  Займався тут махінаціями, продавав протоколи про порушення митних правил. Останній випадок – у 2005р. інспектор митного посту «Мостиська» вилучив у громадянина велику суму валюти, яку той незаконно перевозив через кордон, і передав матеріали інспектору відділу по боротьбі з контрабандою Кримському для оформлення протоколу про порушення митних правил. Кримський валюту розділив між собою й порушником, а протокол не склав, за що й був звільнений. Після цього він став «рішалою» й «тягалою» на митному посту «Рава-Руська».

 У квітні цього року нардеп від Закарпаття В.Пацкан фіктивно, всього на тиждень, бере Кримського у Верховну Раду своїм помічником. Робиться це тільки для того, щоб Кримський швиденько отримав статус держслужбовця в обхід Закону про очищення владу та Закону про засади запобігання та протидії корупції. 26 квітня Насіров усього на два(!) дні призначає  Кримського на стажування в Закарпатську митницю, а 29 квітня (за два дні до вступу в силу Закону «Про державну службу» в новій редакції) призначає його заступником начальника Закарпатської митниці. Дводенне стажування було призначено з грубим порушенням процедури – без подання начальника митниці голові ДФС та без погодження департаменту ДФС по боротьбі з контрабандою. А призначення на посаду заступника начальника відбулося без звіту стажиста й відгуку керівника. Це значить тільки одне – Верховна Рада і ДФС використовує тіньові схеми призначення на роботу й  продає свої посади. Чітко зрозуміло, що Насіров призначив Кримського на Закарпаття тільки з однією метою – щоб той тягав через кордон фури з сигаретами й іншу контрабанду. Це не мова ультиматумів, яку мені приписують, а мова фактів! За такі речі нардеп Пацкан має скласти депутатські повноваження, а голова ДФС Насіров піти у відставку.

 Про інші махінації та спроби ДФС відновити контрабанду через Закарпатську митницю буде повідомлено пізніше.

 Слава Україні і її невід’ємній складовій — Закарпаттю!

Расскажите об этом своим друзьям
08/05/16 16:58 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48401 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.