Всі Новини
           

Генерал-майор Володимир Єгоров: «Безпека кордонів України – могутність держави»

Генерал-майор Володимир Єгоров:    «Безпека кордонів України – могутність держави»

Зустріч діючих прикордонників і ветеранів відбулася на ділянці відділу прикордонної служби «Стужиця» Чопського прикордонного загону. Розмаїття зелених кашкетів різних часів, нагороди на кітелях парадних одностроїв, напрасовані білі сорочки та просто камуфляж. А ще безліч квітів. День прикордонника цього року водночас — 25-річчя Державної прикордонної служби. Тим більше, що до традиційних зустрічей додалося чимало урочистих подій – від регіонального до найвищого державного рівнів.

   Адресою найбільш масштабних урочистостей з нагоди Дня прикордонника став державний кордон -— прикордонний знак «Кремінець» на стику трьох держав України, Словаччини і Польщі. На зустріч прибули керівники прикордонної поліції, наші сусіди — поляки і словаки.

 У своєму виступі Командувач Західним регіональним управлінням полковник Єгоров зачитав:

  «Нашій державі потрібне потужне, добре оснащене прикордонне відомство, в якому працюють професіонали».

  Взяли участь у святкових заходах члени ветеранської організації Іван Корчинський, Микола Коваль, Тетяна Лева, наш 80-річний ветеран, учасник бойових дій Василь Іванович Опаленик разом із молодими прикордонниками пройшов до прикордонного знаку «Кремінець» на самій вершини гори.

  Відтак розповів, як охороняли кордон в 60-і і 70-і роки минулого століття.

  Це надто символічно, що молодий офіцер лейтенант Володимир Єгоров на зорі створення Прикордонних військ України прибув для проходження служби заступником начальника прикордонної застави «Стужиця».

 Через півроку був призначений начальником прикордонної застави «Стужиця».

  Капітан Володимир Єгоров очолив прикордонну комендатуру «Великий Березний», в її складі знаходилося сім прикордонних застав  Великоберезнянського, Перечинського та Ужгородського районів.

  А нині полковник Єгоров  — начальник Західного регіонального управління прибув на ВПС «Стужиця» на урочистості з нагоди 25-ї річниці Прикордонних військ України,, в даний час Державної прикордонної служби України, до підрозділу, де починав офіцерську службу.

 На ювілейній зустрічі з нагоди Дня Прикордонника виступив ветеран Прикордонних військ Павло Данілов. Він очолює Закарпатську обласну організацію Всеукраїнської Спілки захисників кордону «Батьківська земля».

 У Мукачівському прикордонному загоні проходив службу на посаді начальника штабу. Перспективний офіцер був призначений на посаду начальника Сумського прикордонного загону Східного регіонального управління.

   У своєму виступі Павло Данілов наголосив, що День Прикордонника – це свято всіх поколінь прикордонників і всіх причетних до цієї служби.

  Символічно, що ця подія відбувалося саме у Великоберезнянському районі, де шанують охоронців кордону.

 21.травня зустріч відбулася на ділянці Мукачівського прикордонного загону на горі Поп Іван — ділянці відділу прикордонної служби «Богдан».

 Там командиром частини була закладена капсула часу з нагоди Дня Прикордонника. У зустрічі взяли участь наші ветерани — керівник Тячівської районної організації Юрій Мойш і заступник голови Рахівської районної  організації Віталій Айб.

  28травня у Києві у спеціальному підрозділі Державної прикордонної служби відбулася зустріч Президента України з представниками керівництва та особовим складом прикордонників  Президент Петро Порошенка присвоїв військове звання генерал-майора начальнику Західного регіонального управління ДПСУ Володимиру Єгорову і особисто вручив командувачу генеральські погони.  

     Володимир Бужан,

ветеран прикордонних військ України, підполковник. 

Расскажите об этом своим друзьям
07/06/16 15:55 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
10028 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.