Всі Новини
           
 

ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ЄДИНИЙ У ДЕРЖАВІ ЗРОБИВ ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА (відео)

ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ЄДИНИЙ У ДЕРЖАВІ ЗРОБИВ ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА (відео)

І він таки був. У готелі «Олімп» в Ужгороді. Всупереч цьогорічній загальнодержавній тенденції, що це свято треба призабути.

 Геннадій Москаль, наш закарпатський губернатор, його провів. Співали артисти, кричали статисти. Останнім вручали премії. Вони мліли. Це було дуже цікаво. У відзначеннях превалював «ящик» — впливова дурня простору. Цебто, телевізор. Утім, навіть ТРК «Тиса» від навали перетворень вже вельми сумує. Але оскільки премії — то хоч трохи радіє. Весело було загалом усім — годували. Раз на рік, але й те за щастя. Танців не було. Геннадій Геннадійович порадував усіх. Бо якби не він — то, напевно, не було б кому.

Василь ЗУБАЧ

Расскажите об этом своим друзьям
13/06/16 17:07 | Категорія:Політика
Коментарі (1)

14/06/16 06:17
Влас
Показово, що нагороджували тільки прес-служби "силовиків": СБУ, прокуратуру, МЧС і т.д. Дивний вибір. Журналісти прес-клубу, ряду інтернет-видань та власкори центральних телеканалів відповідають статусу своєї професії, а ось робота будь-якої прес-служби - апріорі не може вважатися навіть віддаленно журналістикою. Прес-служби - обслуговуючий персонал влади та різних структур. Про яку журналістику можна говорити?!!! хоча дівчата там симпатичні прцюють:-)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48361 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.