Всі Новини
           

ГІПНОТИЧНА ПСЕВДО-ДІЙСНІСТЬ ДЕРЖАВИ «У»

ГІПНОТИЧНА ПСЕВДО-ДІЙСНІСТЬ ДЕРЖАВИ «У»

Кажуть, що народ страшенно любить продукувати антинародні бунти. Зерно істини в цьому є. Не треба бути планетарним Фейєрбахом, аби зрозуміти, що жива людина завжди незадоволена існуючим станом. Бо інакше не буде розвитку земної цивілізації.

 Тому й з’являються лідери, котрі хочуть підхльоснути антинародні бунти для власного добротного — і далеко не бунтарського — життя. Набагато ж легше махати прапором, ніж займатися чорновою роботою — вичитувати закони в парламенті, добиватися проведення істинних.

 До речі, про прапор.

 Махання предметом — улюблений метод гіпнотизерів, аби приспати  пацієнта і заставити його робити те, що треба. Не тобі, звичайно. Йому! Гіпнотизеру!

 «Гіпнотична» логіка заставила мене взяти книгу відповідного фахівця Віктора Кандиби.

 Читаю:

 «В любом случае гипнотизёр должен над пациентом возвышаться; если он выше гипнотизёра, то надо пациента посадить» .

 Онде чому деякі «нарвані» лідери лізуть на барикаду з прапором. А дехто з загіпнотизованих «низів», під їх впливом, так ненормально бушує, що його справді треба посадити, аби не заважав нормальним людям працювати.

      Василь ЗУБАЧ.

 Постскриптум. Як виняток, буває у псевдо-дійсності і таке, що гіпнотизери вступають у боротьбу з гіпнотизерами ж. Одні саджають інших, щоб упливати на третіх. Наприклад, так сталося з Луценко і Тимошенко. Їм це пішло на користь. Луценко вже не розмахує прапором, а Юля — своїми милицями, як нунчаками: бо нема смислу — ніхто ж їх не випускає на підвищення на Майдані чи аеропорту до ліпших доньок і синів. А ті, що знаходяться на підвищенні, досі сердяться за популістське розбазарювання «общака», тобто бюджету держави «У». Що це насправді за держава?... Скажу чесно, цього не знає ніхто. Жодний гіпнотизер!..

Расскажите об этом своим друзьям
09/04/16 11:28 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
92509 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.