Всі Новини
           

Іван Попович: Моє рідне село Осій достойне кращого майбуття!

Іван Попович: Моє рідне село Осій достойне кращого майбуття!

У ці передсвяткові дні народний артист України, уродженець села Осій, що на Іршавщині, Іван Попович перебуває на малій батьківщині.

Кореспондент Іршавського бюро Дзеркала Закарпаття поцікавився в Івана Дмитровича, як часто провідує земляків та чи буде у день виборів у рідному селі, де у неділю, 30 квітня, осійчани обиратимуть собі сільського війта.

-Зізнаюся, в Осої буваю не так часто, якби цього хотілося. Все через щільний концертний графік та незалежні від мене житейські обставини.-  каже Іван Попович. — Та хай би як далеко не знаходився від батьківської домівки, у телефонному режимі дізнаюся всі сільські новини. Сьогодні, бачите, я тут. Спілкуюся із земляками, переживаю, як і будь-який свідомий осійчанин, як складеться доля рідної глибинки після виборів голови села. Вірю, Бог дасть мудрості односельчанам зробити вибір, за який їм потім буде не соромно. Порядних людей, звісно, багато. Але мало тих, хто у сьогоднішніх складних соціально-економічних реаліях готовий не покладаючи рук працювати, аби Осій був перспективним і, що не мало важливо, прогресивним населеним пунктом. Я таку людину знаю! Це — Василь Турянин, сільський голова попередніх скликань. За його каденції, зокрема, були зроблені позитивні зрушення і у плані ремонту доріг, і в соціальній сфері, і в популяризації Осою через різноманітні культмасові заходи. Чого лише вартував Міжнародний пісенний фестиваль «Іван Попович збирає таланти»! Не хочу нав′язувати чиїсь кандидатури, але, на мій погляд, осійчани не помилилися б, якби висловили підтримку Василю Турянину. Моє рідне село достойне кращого майбуття!

1


джерело

Расскажите об этом своим друзьям
28/04/17 20:07 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6805 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.