Всі Новини
           
 

Керівник зовнішньо-дипломатичного відомства України Павло Клімкін побував на Закарпатті (Відео)

Керівник зовнішньо-дипломатичного відомства  України Павло Клімкін побував на Закарпатті (Відео)

Він ознайомився з роботою Генерального консульства Угорщини в Берегові, поспілкувався з його відвідувачами, котрі, високо оцінили діяльність дипустанови, провів прес-конференцію для журналістів, у якій взяв участь і заступник держсекретаря міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Жолт Чутора. В Свою чергу Павло Клімкін подякував угорським партнерам за послідовну політичну підтримку України, зокрема в її прагненнях цілісності та незалежності, неухильного дотримання мінських домовленостей, потугах до євроінтеграції та запровадження європейських цінностей, вільного доступу до держав ЄС, систематичну допомогу в багатьох сферах. Позавчора міністр мав зустріч з колегами – очільниками МЗС країн Вишеградської четвірки, на якій керівник зовнішньо-дипломатичного відомства Угорщини Петер Сійярто наголосив, що безвізовий режим для України слід запроваджувати негайно

Відповідаючи на запитання, коли буде офіційно представлено в Будапешті Надзвичайного і Повноважного Посла України в Угорщині, глава МЗС відповів, що вже в найближчі тижні. Тримаючи інтригу, сказав, що це буде високопрофесійний фахівець, який добре знає специфіку Угорщини, вже працював у країні і вперше за історію українсько-угорських дипломатичних відносин це буде жінка.

Не обминули на прес-конференції й питання об’їзної дороги навколо Берегова. Адже угорська сторона готова надати під її будівництво необхідні фінансові ресурси. Правда, під державні гарантії.

Павло Клімкін, користуючись нагодою, щиро привітав Генерального консула Угорщини в Берегові Ендре Саліпскі з днем народження, яке він відзначає саме 6 травня, і побажав установі, якою той керує, нових досягнень  Заступник держсекретаря МЗС Угорщини Жолт Чутора наголосив, що брегівське консульство – одне з найбільш потужних в системі угорського МЗС, а уряд має намір далі розширювати мережу представницьких установ на території України, яку бачать одним зі своїх найважливіших стратегічних партнерів.Після прес-конференції Павло Клімкін і супроводжуючі його особи поїхали на один з пунктів перетину українського-угорського кордону, де міністр особисто знайомився з роботою КПП.

Расскажите об этом своим друзьям
07/05/16 12:03 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48328 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.