Всі Новини
           

«Пріоритети головування Словаччини в Раді ЄС» – брифінг в Ужгороді

«Пріоритети головування Словаччини в Раді ЄС» – брифінг в Ужгороді

Від п’ятниці, 1 липня, у Раді Європейського Союзу головуватиме наш добрий сусід – Словацька Республіка. З цієї нагоди у середу, 29 червня, Генеральне консульство СР в м. Ужгороді та Національний інститут стратегічних досліджень провели в малому залі Закарпатської ОДА брифінг, на який були запрошені представники наукових, експертних кіл краю, органів державної влади та місцевого самоврядування, представники громадськості та ЗМІ.

Вступним словом брифінг відкрила його модератор – радник при дирекції Національного інституту стратегічних досліджень Світлана Мітряєва. слов01Вона дала загальну інформацію про майбутнє головування Словаччини в Раді Європи, акцентувавши увагу на тому, що всю потрібну інформацію можна буде знайти на спеціальному сайті головуючої в ЄС Словаччини, який запрацює з 1 липня чотирма мовами (англійською, німецькою, французькою та словацькою).

Затим слово мав заступник голови, керівник апарату Закарпатської облдержадміністрації Олександр Петік. слов06Він передав вітання Словаччині від голови ОДА Геннадія Москаля, який не зміг бути присутнім на брифінгу, оскільки в даний час якраз у цій країні і перебуває – у місті Кошице веде офіційні перемовини з авіаперевізниками. О.Петік підкреслив, що Закарпаття має зі Словаччиною хороші традиції транскордонного співробітництва, а також те, що країна-сусідка дає багато позитивних прикладів перетворень, корисних для України в цілому.

Про основні пріоритети головування Словаччини в Раді Європи розповіла Генеральний консул СР в м. Ужгороді Янка Буріанова. слов02Втім, у вигляді офіційного документа ці пріоритети будуть остаточно оформлені завтра, 30 червня, і їх можна буде знайти на згаданій вище інтернет-сторінці головуючої в Раді ЄС Словацької Республіки.

Із запитаннями та пропозиціями на брифінгу також виступили:

– директор Центру досліджень регіональних проблем міжнародного співробітництва (м. Львів) Володимир Гулима;

– директор Інституту євроінтеграційних досліджень Ужгородського національного університету, кандидат історичних наук, професор Іван Артьомов;

– віце-президент Торгово-промислової палати України, президент Закарпатської ТПП, співголова українсько-словацької Ділової ради, Почесний консул Чехії в м. Ужгороді Отто Ковчар;

– представник Міністерства закордонних справ України в м. Ужгороді Галина Гороховська;

– голова правління «Комінвестбанку» Мирослав Гісем;

– аспірант Національного інституту стратегічних досліджень Максим Іванов.

Деякі запитання та пропозиції мали і присутні журналісти.

Підбиваючи підсумки брифінгу, модератор Світлана Мітряєва відзначила, що найкращим підсумком головування Словаччини в Раді Європейського Союзу було б надання Україні безвізовогорежиму з ЄС.

Володимир Кривошапко, korzonews.info

Фото Костянтина Черкая

слов04 слов00 слов05 слов03

Расскажите об этом своим друзьям
30/06/16 14:53 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61072 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.