Всі Новини
           
Дивіться також

Росія-Україна: інформаційні війни тривають

Росія-Україна: інформаційні війни тривають

Нині про військовий конфлікт на Україні не говорить хіба що лінивий.

Нині про військовий конфлікт на Україні не говорить хіба що лінивий. Експерти сперечаються, політологи набирають очків в науковому співтоваристві. Однак у тому, що зацікавленість Росії в дискредитації України та її вихід від участі у переговорних процесах, свідчить тільки про намір РФ продовжувати конфлікт і надалі готуватися до масштабних бойових дій.

Неодноразово підтверджувалося, що у східного сусіда триває нарощування військової присутності, вдосконалюється інфраструктура, проводиться навчання, розгортаються нові військові частини і будуються нові бази. Втім, Кремль і не заперечує продовжувати екскалацію, хоча офіційно і не підтверджує.

Однак більшу тривогу викликає ситуація у самій Україні. Мало нам зовнішнього ворога, а також проросійських настроїв на сході (принаймні російська пропаганда переконує), поодинокі сепаратистські заклики лунають на традиційно проукраїнському заході. Так, зовсім нещодавно СБУ звинуватила у сепаратизмі закарпатця Петра Гецка. Свого часу йому вдалося втекти від правосуддя до Словаччини, а далі він перебрався до Росії. Зрозумівши, що там він знаходиться у відносній безпеці, П.Гецко через соціальні мережі заходився розхитувати Україну із середини. Цікаво, що мережа досі його не "забанила", в чому багато хто бачить "руку Москви". До речі, на багатьох фото на своїй сторінці він так і фігурує у формі, схожій на ту, котру носять російські найманці. Чоловіка пов'язують із русинським рухом краю, бо існувала підозра, що саме російські спецслужби фінансують ідею створення Підкарпатської Русі. Себто, граючи на бажанні русинів створити автономію, декому хотілося домогтися розколу держави.

До речі, у прагненні відвоювати Закарпаття конкуренцію їм складають пронаціоналістичні угорці яких - яка дивина - теж підтримує Путін. Причому процес цей розпочався задовго до захоплення Криму.

До речі, через соцмережі взагалі легко запустити будь-яку дезінформацію. Варто згадати, приміром, про те, як російські найманці вихваляються подвигами "во славу великой и нерушимой". Причому, якщо все добре, то вони герої, як ні - то провокації і брехня з боку Києва.

Моторола отримує чергову медаль - чудово. Як йому набили пику - то це помста укропів, про що цілком серйозно розказують на російських каналах. А те, що насправді він п'яний чіплявся до дружини когось з бойовиків, за що отримав по голові, вже ніхто не пам'ятає. А нащо?

Або ще приклад. У прикордонні сталася чергова перестрілка. Одна людина загинула, троє отримали поранення. Подія, до речі, була б рядовою, якби ФСБ не вирішила скористатися ситуацією і запустити чергову "качку". Одного із учасників перестрілки Євгена Панова терміново оголосили представником Головного управління розвідки Міноборони України і звинуватили у підготовці терактів в Криму. А що, для того, аби приховати факт перестрілки між своїми, можна придумати й не те.

Байки про укропів, які їдять дітей, давно набридли, у псевдореспубліках вже нічого нового, тож будь- які конфлікти є непоганим приводом вчергове звинуватити Київ у провокаціях, а українські спецслужби у нагнітанні конфлікту.

А поки триває інформаційна війна, Росія мобілізує війська...

Расскажите об этом своим друзьям
23/08/16 20:03 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91551 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.