Всі Новини
           

В США Порошенка, Тимошенко и Ющенка віднесли до клептократів (ВІДЕО)

В США Порошенка, Тимошенко и Ющенка віднесли до клептократів (ВІДЕО)

В Архів клептократії, оприлюднений американським інститутом імені Гадсона, потрапили й справи українських президентів та політиків. Зокрема, згадуються імена Володимира Ющенка та Петра Порошенка, а також Ігоря Коломойскього, Юлії Тимошенко та ще кільканадцять імен. Автори проекту заявили, що опублікованими даними прагнуть «зміни полеміки» в Україні, Росії й подібних країнах пострадянського простору, а також щоб у Вашингтоні політики боялися брати «брудні гроші».

 Інститут імені Гадсона у Вашингтоні презентував днями сайт Архів клептократії – он-лайн база даних з файлами урядовців, політиків, президентів и олігархів. Серед них засвітилися й українські імена: Петра Порошенка, Віктора Ющенка, Юлії Тимошенко, Ріната Ахметова, братів Клюєвих, Леоніда Черновецького, Павла Лазаренка, Сергія Тигіпка, Віктора Пінчука, Семена Могилевича, Вадима Рабіновича, Ігоря Шаровя, Давида Жванії та інших. Автори проекту, щоправда, наголосили, що потрапляння в список імен клептократів не є прямим доказом про скоєння злочину.

«Внесок сайту не лише у наданні фактів для зміни полеміки всередині таких країн як Україна чи Росія. Мета також у зміні полеміки у Вашингтоні: щоб тут було важко казати – не доведено, що містер Х у чомусь задіяний, у той час, коли у вас є три тисячі документів. У Вашингтоні експерти турбуються про ризик своїй репутації, коли вони  отримують гроші з різних джерел», - заявила одна з учасниць дослідження Карен Давіша.

 Вона додала, що США повинні уникати справ з «брудними грошима», в тому числі з тими, які надходять з України. Адже багаті українці, вкравши гроші в своїх громадян, потім намагаються купити собі репутацію в Штатах.

 Клептократія є руйнівною для суспільства, яке не прикладає достатньо зусиль для боротьби з корупцією, стверджують автори «Архіву». В якості прикладу вони наводять українське суспільство, де спалахнула війна через небажання клептократів розпрощатися зі своєю схемою наживи.

 «У деяких частинах світу режими крадуть гроші у власних громадян, витрачають їх на Заході і при цьому налаштовують власне населення проти Заходу з метою приховати свої злочини. Це ситуація, яка може привести до внутрішньої кризи на пострадянському просторі. Це може призвести до агресії – наприклад, російська агресія проти України. В першу чергу вона була викликана страхом, що клептократичний режим та клептократичні практики у країні опиняться під загрозою», - пояснив науковий співробітник Інституту з міжнародних відносин Університету імені Джонса Гопкінса Девід Сеттер. 


Расскажите об этом своим друзьям
20/05/16 17:57 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
48368 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.