Всі Новини
           

ВИДОВЖЕННЯ РУСЛА УЖА І КОНВУЛЬСІЇ… НАЦІОНАЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

ВИДОВЖЕННЯ РУСЛА УЖА І КОНВУЛЬСІЇ… НАЦІОНАЛЬНОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ

Щойно відзначили, мов якісь сороковини по старій бабі, чергову річницю незалежності України. Дехто «нажерся», хтось пішов на дачу. А держава студентів, повій і охоронників так і жила собі далі, наче здичавіла качка, абстрагована від мисливців.

 Що й говорити, коли коментувати тут нічого… В Америці, що переважно заправляє нашим так званим владним «бомондом», даючи йому можливість нахабно багатіти за рахунок вульгарної, ще імперської, владної вертикалі, — і синій, і чорний, і фіолетовий дядько (та й тітка — будьмо за рівноправність!) єсмь громадянином (громадянкою) Америки, Американцем (Американкою).  А у нас, сонячних, і далі існують на державницьких теренах не українці, громадяни України, а — русини (неба сини), національні українці, антинаціональні українці, кацапи і жиди (хоч туди поглянь, хоч сюди), ветерани війн із блохами і ветерани війн за бліх. Як же здійснити домінантне завдання, щоб в Україні кожен був не ганебним і зганьбленим своїм походженням індивідом, а теж Українцем (Українкою): на регістрах від імператора Закарпаття до мандрівного ірокеза з Радванки?

 На питання не шукають уже й відповіді. Всі стали «вічними жидами» — харчовий рефлекс мече всіма по світу, за визначенням академіка Павлова.

 Що можуть у цьому журналісти? Чи рвуться вони на допомогу травмованій національній свідомості нашого загалу?  І чи не зрадили (разом з усіма) вони головному сенсу буття — боротьбі за СВОБОДУ людини, вхід у вселенську правду, злиття не з визначеною заробітчанською суєтною конфесією, а з Богом, який мав би хранити Україну, хоча люті, розмежовані по націях і рангах,  люди і не дають.

 Докотилися ми, формальні українці, до того, що приватизоване слово аморфних організмів зі «ксивою» журналіста взагалі без жодних емоцій сприймається громадськістю, воно не викликає збурень, суперечок, дискусій. Журналіст став фіговим листком на причинному місці офіційних і неофіційних кланів. Ніхто з журналістської «еліти» аж ніяк свого часу не суперечив, щоб пріоритет окремішніх засобів масової інформації перебрали слухняні ставленики журналістської біомаси — прес-секретарі. Хоч очевидно, що інститут прес-секретаря — це не один десяток гвіздків у труну української демократії, смерть її розвитку. Адже оплачений посадовець-журналіст — це фактично особа, яка за регулярний хабар (зарплатню і премії) прикриває всі огріхи свого відомства і підсовує на громадський огляд лише позитив зі свого «городу». І, звичайно ж, спокійно почуваються при цьому і митний бонза, і корумпований ватажок освітнього закладу високого рівня акредитації, і лютий звір тіньового національного бізнесу. «Треба жити», — ронять слину прес-секретарі українського загнивання, та — крокодилячі їхні сльози. На лаву підсудних посадять їх українці нового часу, можливість яких, утім, вельми ефемерна. Бо ж теперішні типажі вийшли з тих не комуністичних інституцій, що мали би дати світло всім. Але світло ллється тільки з Європи, Америки, Росії («де нас нема…»), всі найперше активно вибирають куди б дременути. І таки втікають… Хоча найголовніша прикрість нинішньої України — утеча українця від самого себе!

 Теперішній процвітаючий журналіст — це особа, яка не вміє і не хоче писати, позиційно виступати в телевізійному і радіоефірах. Її ранг визначається кількістю жирних «гузиць» на загривку. Одна «гузиря» — це взаємовигідні стосунки з міліцейськими органами, «друга» — з таємною поліцією, третя — з розважальними закладами, четверта — символ того, що йому дають за півціни надійні проститутки.

 Коли б нині встало, приміром, питання (а воно цілком на часі), щоб в Ужгороді  видовжити русло славної річки Уж для збільшення протяжності набережних під забудову своїм людям — то повідомлення про це провладних кореспондентів викликало б тільки кухонну іронію в обивателя. Радянська (і буцімто вкрай зацькована) людина була куди більш свідома і дала б бій такому свавіллю. А у нас уже встановився повний рай для корупціонера. «Кради і ділися!» — головний лозунг горе-національного буття. Тому й множаться активно безкарні зловмисники, як одноклітинні драглисті амеби.

 Ура! Незалежність перемогла!.. На жаль, не колись дуже потенційної держави, а окремого індивіда зі свинячою подобою, з душею, повністю кастрованою скальпелем майнового вампіризму.

 Форпости журналістської мислі стали на путь угодовства з існуючою на даний момент владою, вони вповні підтримують тих посіпак із свого середовища, яких хоче «вертикальна» влада, якій усе «паралельно» (не влада — кросворд). А ті покручі духу замість того, щоб розвивати полум’яне слово, з пекельною жагою лізуть у «гузицю» до «власть імущих». Хто так робить — той і наживає собі рангові «гузички» на кабанистому загривку, різні дотації і причетність до справ тих ешелонів, котрі на всіх парах пруть Україну у безвість, перетворюють її в ферму геть зубожілого українського колгоспу, де корови дихають на ладан, а в биків — ні рогів, ні потенції.

 «От із векторами визначимося! — мріє вголос кандидат у прес-секретарі тресту «Роги і копита». — Тоді й піде все в нашій улюбленій державі на лад. І «курвосклад» перетвориться в «суспільство майбутнього».

 Ніхто, дорогий люб’язнику, — відповім я цьому слизняку, — у нас із векторами не визначиться. Невизначеність векторів наразі і є чітким вектором нинішньої України.

       Василь ЗУБАЧ
Расскажите об этом своим друзьям
13/04/16 15:14 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
50710 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.