Всі Новини
           
Дивіться також

ЗАКАРПАТСЬКІ СПОРТСМЕНИ ПРОСЯТЬ АКТИВНОЇ ДОПОМОГИ ВІД ГЕННАДІЯ МОСКАЛЯ

ЗАКАРПАТСЬКІ СПОРТСМЕНИ ПРОСЯТЬ АКТИВНОЇ ДОПОМОГИ ВІД ГЕННАДІЯ МОСКАЛЯ

Винуватцем справедливої тривоги став начальник управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації Віталій Йосипович Ерфан. Уперше в краї було провалене тендерне оздоровлення спортсменів нашої традиційно сильної області.

  Наразі тричі проводився тендер. На останньому засіданні відкрили конверти, але не оголосили переможців.

    Хіба ж це тендер?

    Отже, мав виграти потрібний керівнику управління «славний» чоловік.

 Другим фактором катастрофічного падіння авторитету обласного управління, що потерпає під сваволею пана Ерфана, є те, що до керівника звертаються щодо матеріальної допомоги на змагання з ключових олімпійських видів спорту заслужені тренери, котрі постійно приносять здобутки для нашого краю. Але їх незмінно чекає лише одна відповідь: «Грошей немає».. Досить дивною є така ситуація, що за два роки начальник управління молоді та спорту не спромігся призначити керівника Центру олімпійської підготовки зимових видів спорту. Це здавна було традиційним фундаментом для чіткого розвитку цих видів. Чи не тому народилася  причина, що головним бухгалтером є довірена людина В.Ерфана? А ми ж знаємо, що активно зимові види спорту в цілому світі представляли на належному рівні Анна-Марі Чундак (сноубординг), Станіслав Кравчук і Енвер Аблаєв (фрістайл).

  Якщо вони не влаштовують золотого пана Ерфана — то де ми бачимо нових зірок, виплеканих обласною структурою? Хіба ж мудро заправляє вона нині нашим спортом для слави не тільки Закарпаття, але й усієї України?

  Губернатор Геннадій Москаль, котрий конструктивно дбає про європейські зміни, а також відповідні органи повинні звернути пильну увагу на ці неприпустимі зловживання.

    Час!

  В іншому випадку  спорт головних олімпійських видів потерпить цілковитий крах.

           Іван ПОБИВАН

Расскажите об этом своим друзьям
18/06/16 11:03 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91331 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.