Всі Новини
           

ЗГАДАЙМО ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР…. ПОЛІТИЧНИЙ

ЗГАДАЙМО ПРО УКРАЇНСЬКИЙ ВИБІР…. ПОЛІТИЧНИЙ

Вщухли пристрасті, погасли прожектори, що освітлювали ще так недавно політичну рампу. Бачиться, що більшість партій були чисто міражем, свого роду віртуальними утворами політично-подібного характеру, роздавачами гречки та папірців із Грицьком Сковородою, а якщо змахлювати — то зійде і Лесі Українки. Втім, про український вибір. Спинимося наразі на власне «Українському виборі» Віктора Медведчука. Цей громадський рух, що може перерости при нагоді й потребі в партію, щось таки і пропонує мешканцям України, які опустили вуха і руки, не знають, що робити у всеукраїнському хаосі й безнадії.

   Для швидших змін в економічному і політичному житті В.Медведчук та його активісти пропонують зміни адміністративно-територіального устрою, що в чомусь має ознаки декомунізації, підтримуваної нинішнім Президентом України Петром Порошенком. Конкретно про це можна дізнатися з сайту «Українського вибору». Останній, на щастя, тривожить, що наші громадяни масово покидають країну (більшість — назавше). Ще 65 відсотків наших дорогих самовідданих українців готові покинути Батьківщину хоч зараз, а поки що чекають підходящого випадку. Серед них чимало й тих, що стояли на Майдані в останній раз, і сподівалися на швидкі та ефективні зміни в рідній державі. Нині ж українки косяками виходять заміж за іноземців, щоб збагатити національними гормонами генофонди інших народів, слідуючи чи то прикладу Роксолани, чи просто жазі до нормального повноцінного життя. Насилля стало нормою  скрізь. Питається, для кого ж будемо невдовзі реформувати країну?

  Здається, «Український вибір» резонно, а також і щиро розуміє, що найбільш нагальним завданням є повернення віри громадян України і зарубіжних українців у свою країну. Прикро, але День незалежності — 24 серпня — для багатьох став сумним святом. І тому, чи ж свято це? Українці багато чого пристрасно чекали аж із 1991 року, коли Мишко Горбачов розвалив Радянський Союз з його потужним потенціалом. І ось 25 років незалежності, а які перспективи? Сумовиті! Красива процвітаюча Україна серед «совкових» країн була найбільш розвинутою. В Узбекистані, скажімо, лише двічі на тиждень можна було купити м’ясо, вистоявши в довжелезній черзі. А в нас були атомна енергетика, суднобудування, ракетобудування. Могли випускати танки і літаки, калійні добрива на підприємствах хімічної промисловості (на цьому були задіяні в Калуші 17 тисяч працівників). Зрештою, до цього часу не купуємо електроенергію. Треба все повертати… Політолог Кость Бондаренко, здається, переконливо заявляє, що «Віктор Медведчук вносить динаміку в розвій України». Адже, за висновками багатьох, сьогодні ми є жалюгідним суб’єктом міжнародної політики. Що й говорити, за час після розвалу СРСР Азербайджан за всіма показниками виріс у чотири рази, а ми втратили економічний потенціал на третину.

  В 1990 році депутат ВР СРСР Сажи Умалатова заявила, що М.С.Горбачов не має права далі керувати країною. Саме він заставив всіх ходити з простягнутою рукою. Люди були кинуті в полон війн і крові.. Горбі почав говорити про «красу» західних подачок під аплодисменти прозахідних політиків і самого Заходу. Горбачов забув, чий він президент. Тепер пожинаємо плоди цієї тенденції.

   Зараз біполярна система зруйнувалася. Чимало світових ділків від політики вирішили, що з рештками СРСР можна не рахуватися. З цієї ситуації Україна має вийти з найменшими втратами. Має повернутися збалансована система інтересів, щоб Україна вийшла з ситуації з найменшими втратами, за великим рахунком, щоб не пропав народ. В основі цього є відстоювання норм міжнародного права, особливо в інтересах нашої України.

  При нагоді поговорив, перебуваючи в столиці Верховини — Міжгір’ї, з головою Ради Фонду громадської організації «Просвітницький Фонд імені Духновича» Закарпатської області Володимиром Шеметом. Він палко вболіває за Україну і бачить великі перспективи саме в «Українському виборі».

  —Треба лише народна свідомість, щоб зробити потрібні очевидні дії, — сказав він. — Мабуть, дійсно побачити в нинішніх труднощах не тупик, а можливості до активних змін. Закарпатські люди готові піти правильним шляхом і врятувати Україну від викликів розбалансованого однополярного світу. Підтримати «Український вибір» я готовий хоч сьогодні. Адже іншого конструктиву в нинішньому політичному місиві не бачу. Треба працювати саме з сьогоднішнього менту, бо завтра може бути пізно. Назріло скорочення паразитичного державного апарату з акцентом на розвиток місцевого самоврядування. Останнє — головне. «Український вибір» приваблює найперше тим, що має в своєму складі управлінців, котрі здатні взяти на себе відповідальність за управління державою. Маю пропозицію, щоб представники «Українського вибору» формували територіальні громадські ради. Безперечно, що це буде на користь українському суспільству.

      Василь ТАНАСІЙЧУК

Расскажите об этом своим друзьям
23/11/16 17:22 | Категорія:Політика
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61100 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.