Всі Новини
           
 

Толерантність на практиці у контексті міграції на словацько-українському кордоні (аудіо)

Толерантність на практиці у контексті міграції на словацько-українському кордоні (аудіо)

У м.Братислава відбулася Міжнародна конференція „Толерантність на практиці у контексті міграції на словацько-українському кордоні”.

Організаторами заходу виступили Міністерство закордонних справ і європейських питань Словацьк ої Республіки, Адміністрація Уряду Словацької Республіки та Дослідницький центр Словацької асоціації зовнішньої політики (директор - Александр Дулеба).

Метою конференції було проведення широкої експертної та громадської дискусії щодо толерантності словацького суспільства по відношенню до мігрантів. Особлива увага приділялась проблемам шенгенського кордону з Україною, в контексті міграційних процесів та виробленню рекомендації для уряду Словацької Республіки з питань міграційної політики Говорить директором Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді Світлана Мітряєва

Мітряєва: Міжнародна конференція мала дві тематичні панелі:

1. «Толерантність та міграція» на якій були розглянуті загальні аспекти міграційних процесів в Словацькій Республіці, зокрема, загальне ставлення до мігрантів в словацькому суспільстві. Відмічалося більш толерантне ставлення  до мігрантів з боку пересічних громадян Словаччини та наголошувалося на покращені поводження з мігрантами з боку державних органів.

2. «Шенгенський кордон у контексті„Східного партнерства”тасловацько-українських відносин», в рамках якої експертии обговорили комплекс проблем, пов’язаних з міграцією через українсько-словацький кордон. Значну увагу було приділено проблематиці нелегальної міграції, використанню України та Словаччини у якості транзитних територій до Західної Європи. В цьому контексті наголошувалось на важливості чіткої, злагодженої, оперативної, комплексної співпраці відповідних державних органів України і Словацької Республіки. Учасники даної панелі також торкнулися проблематики лібералізації візового режиму між Україною та ЄС в контексті словацької візової практики. Констатувалося, що позитивні наслідки від згаданої лібералізації (розвиток туризму, активізація підприємницької діяльності та контактів між людьми) значно перевищують поодинокі негативні випадки порушень на українсько-словацькому кордоні.

Ведучий: В обговоренні зазначених питань взяли участь Ладіслав Хабречек (директор департаменту Прикордонної поліції Словацької Республіки, м. Братислава), Юліус Сташко (експерт, м. Кошице), Славомір Куташ (експерт, м. Братислава), Сюзанна Ватральова (Голова Міжнародної організації міграції в Словачинні), Мірослава Глінчікова (експерт Інституту етнології Словацької академії наук), Міхал Ценкер (експерт), Браніслав Хітка (Міністерство закордонних справ і європейських питань), Люція Слободова (Міністерство внутрішніх справ Словацької Республіки), Світлана Мітряєва (Регіональний філіал Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді), експерти Дослідницього центру Словацької асоціації зовнішньої політики Владімір Більчік, Владімір Бенч та Юрай Бузалка,Петер Тупта (Секція інспекції з внутрішнього контролю Фінансового Директорату Словацької Республіки).

Учасників конференції привітала Почесний голова Словацької асоціації зовнішньої політики Магда Вашарійова.

В роботі конференції також взяли участь представники Посольства України в Словацькій Республіці (радник Ігор Притула, перший секретар Посольства Юрій Батюк).

Вед: Напередодні проведення конференції Посол України в Словацькій Республіці Олег Гаваші провів зустріч з  директором Регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді Світланою Мітряєвою, у ході якої були обговорені можливості співробітництва Національного інституту стратегічних досліджень та його регіональної філії в м. Ужгороді з Посольством України в Словацькій Республіці  у забезпеченні підтримки словацькою стороною європейської інтеграції України, сприяння розвитку українсько-словацьких двосторонніх відносин (в політичній, економічній, енергетичній, транскордонній та інших сферах), заходи з подальшої взаємодії Національного інституту стратегічних досліджень та його філіалу в м. Ужгороді з провідними політологічними, науковими та експертними центрами та інституціями Словаччини тощо.

Расскажите об этом своим друзьям
02/04/13 13:05 | Категорія:Радiо "Корзо"
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
7016 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.