Всі Новини

В Ужгороді відкрито Європейський медіа-центр

У четвер, 29 квітня, в Ужгороді відкрито Європейський медіа-центр, метою якого є поглиблення співпраці з міжнародними журналістськими організаціями та представниками засобів масової інформації України, Словаччини, Угорщини, Чехії, Польщі, Румунії, сприяння розвитку та захисту свободи слова, консолідації корпоративних інтересів ЗМІ, обмін актуальною для наших регіонів інформацією про екологію, економіку, туризм та рекреацію, інвестиційний клімат, новинками культури тощо.

Відкрив Європейський медіа-центр міський голова Ужгорода й ініціатор цієї не ординарної події Сергій Ратушняк. Без сумніву, є щось знаменне в тому, що у час, коли реально проглядає загроза згортання українських демократичних цінностей, ми створюємо Європейський медіа-центр. А у  разі, якщо український медіа-простір буде закритий, через своїх закордонних колег ми зможемо говорити зі світом...

 

Втім, хочеться вірити, що Україну все-таки омине така драматична перспектива й двічі у "кучміську ріку" (тиску та нищення  свободи слова)  Україна не вступить.

 

З огляду на останні події — ратифікацію договору про продовження базування російського флоту в Криму до 2042 року, що збурили українське суспільство — Сергій Ратушняк вніс іронічну пропозицію звернутися до Президента України Віктора Януковича із, так би мовити, "відповіддю Чемберлену". Запропонувати йому... "здати в оренду" Австро-Угорській імперії Закарпаття за... знижки на 30 % на візи й реалізовувати такий проект до 2042 року. Адже замість інтенсифікувати підприємства Пінчука й інших олігархів — в оренду віддається територія держави! Хотілось би побачити, як би американці таким чином віддали Росії Аляску!..  

 

Генеральний консул Словаччини у м. Ужгороді Мар’ян Сладечек подякував за запрошення взяти участь у відкритті Європейського медіа-центру,  оцінивши його призначення: нести свободу слова та радість спілкування. Мар’ян Сладечек торкнувся також питання про малий прикордонний рух, який, на думку консула, не виправдав себе, а тому пропонується внести до нього низку доповнень. Він також завважив щодо Шенгенського візового кодексу-2 (новий Візовий кодекс Європейського Союзу, який набув чинності з 5 квітня 2010 року —Авт.),  що запропонований Україні й  дав нам "дорожну карту". Загалом необхідно  змінити 30-40 законів перш, ніж увійти до безвізового простору... "Але, як це вже було в історії, якщо словаки, угорці й українці разом подумають, то з цього може щось вийти. Зі свого боку ми зробимо все належне, щоб така співпраця склалася", — сказав Мар’ян Сладечек.   

 

Оскільки голова ОДА Олександр Ледида не зміг взяти участь у відкритті Європейського медіа-центру, бо приймав іноземну делегацію, представник обласної держадміністрації — начальник управління інформації та зв’язків з громадськістю Василь Комарницький висловив сподівання, що Центр сприятиме вирішенню проблем, які виникають перед журналістами ( на теренах нашого регіону 7 телекомпаній, 6 радіокомпаній та понад 500 друкованих видань), а також активно співпрацюватиме з Закарпатською ОДА. Сподівання на перспективи корпоративної співпраці також висловив віце-президент Національної спілки журналістів Угорщини Карой Товт, який високо оцінив ідею міського голови Ужгорода Сергія Ратушняка та його однодумців створити медіа-центр європейського масштабу. 

 

До заходу з відкриття Європейського медіа-центру в Ужгороді долучилися також шеф-редактор газети "Пряшевський вечернік" Ярослав Шуркала, голова Пряшевської спілки журналістів, член президії Словацького синдикату журналістів Йозеф Юрчишин, член президії Словацького синдикату журналістів Володимир Мезенцев, а також дві чарівні журналістки з м. Кошіце.

 

Іноземні колеги-журналісти, які були нашими першими гостями, стали членами Європейського медіа-центру.  Домовлено найближчим часом підписати угоди про співпрацю між журналістськими організаціями Угорщини, Словаччини, України. 

 

 


Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
83623 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.