Всі Новини
           

Акредитовані автошколи Закарпаття

Акредитовані автошколи Закарпаття

На території Закарпатської області діють 47 закладів, які пройшли державну акредитацію та проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів (автошколи). Дані заклади внесено до реєстру таких закладів, який ведеться Головним сервісним центром МВС в електронній формі.

Підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, що експлуатуються на вулично-дорожній мережі загального користування, проводяться акредитованим у визначеному законодавством порядку закладом, що зареєстрований в територіальних органах з надання сервісних послуг МВС за його місцезнаходженням. У разі коли зазначена діяльність здійснюється філією, така філія обліковується в територіальному органі з надання сервісних послуг МВС за її місцезнаходженням.

З інформацією про заклади Закарпатської області можна ознайомитися  у відкритому доступі в мережі Інтернет, зокрема, на офіційному веб-сайті Головного сервісного центру МВС України (http://hsc.gov.ua/), або на офіційному веб-сайті регіонального сервісного центру МВС в Закарпатській області ( http://zkp.hsc.gov.ua/avtoshkoli/perelik-avtoshkil-2/ )


Прес-служба РСЦ МВС в Закарпатській області

Расскажите об этом своим друзьям
31/01/17 14:06 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
61096 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.