Всі Новини
           

Дитина, як заручник ситуації

Дитина, як заручник ситуації

Проблеми сімейних конфліктів у наші дні не рідкість. Причини різні. В одних випадках в сім’ю зі своїми порадами та настановами втручаються родичі, в іншому подружжя не може, як кажуть, сісти за стіл перемовин і зрозуміти одне одного. Виникають й інші причини. Але як би там не було, але нерідко сімейне життя дає тріщину й двоє людей залишаються чужими. В таких ситуаціях чи найбільше страждають діти.

У нашій публікації також буде описано подібну проблему. Автор свідомо не даватиме ніяких оцінок, це нехай зробить сам читач.

З етичних міркувань імена у статті змінено.

 – У 2008 році ми з Ярославом одружилися. – розповідає ужгородка Беата. – Варто сказати, що перший рік ми жили нормально, розумілися з ним. У 2010 році батьки нам купили будинок. На той час я була вагітна. Славик чомусь був незадоволений новим помешканням, став сваритися: йому такий будинок,  мовляв не треба. Стверджував, що згодом матиме свій. Відтак у нашій сім’ї стали виникати скандали, від чого життя стало ламатися. На мою думку, не останню роль зіграло втручання його родичів. Мати Ярослава була проти нашого одруження. Ще коли ми до нашого шлюбу заїхали у гості до його батьків, Ярослав у розмові сказав про наше весілля. Однак його мати категоричним тоном заявила, що весілля не буде, поки не вийде заміж старша сестра. У 2011 році я народила сина. Та після покупки помешкання Славик все більше нервував, виявляв незадоволення, став часто їздити до матері. Останній рік спільного життя назвати хоча б умовно терпимим важко. Чоловіка після першого року спільного життя наче підмінили. На рівному місці могла виникнути сварка й він забравши речі, міг податися кудись на кілька днів. Згодом повертався додому. Про причину такої його дивної поведінки я могла тільки здогадуватися. До того ж і поговорити з ним у спокійній атмосфері не вдавалося. Тому я не витримала такого життя й подала на розлучення. Навіть тоді він не підійшов до мене, щоби з’ясувати, чому я пориваю з ним сімейні узи, був згідний, щоби ми розійшлися. На судовому процесі дитину визнали за мною й призначили аліменти в розмірі 650 гривень, але я їх не хочу. Важко, коли ти повіриш людині, а потім розумієш, що тебе просто можуть використати. До чого я це. Ще до нашого одруження родині Ярослава потрібен був для бізнесу мікроавтобус. Тоді ми з батьками взяли це авто у кредит. Коли у нас народився син, то я запропонувала продати авто, яке було оформлене на мене. Після продажу машини Славик забрав всі гроші собі, а це 10 тисяч доларів, й кредит за іномарку ми не змогли погасити. Узимку, коли ми розлучилися, у нас трапилася біда: тільки-но я відволіклася на хвильку, оскільки мені зателефонували, як наша 2-річна дитина раптово підбігла  до вікна й випала з 5-го поверху. На щастя він залишився живий, у нього діагностували струс головного мозку і перелом ноги. Ми доклали всіх зусиль, щоби вилікувати сина. Однак, для того, щоби дитина поправила здоров я, потрібно їхати за кордон для оздоровлення. Як не дивно, але Ярослав, як батько дитини, не хоче давати дозвіл на виїзд за кордон. Я пропонувала йому, що може їхати з нами, або ж сам з дитиною, однак він мої прохання вперто ігнорує. Час від часу Ярослав міг забігти в дитсадок до сина, але коли він почав у розмові з дитиною лити на мене словесний бруд, тому з цієї причини я не можу давати йому дитину.

Поведінка мого колишнього чоловіка вже після першого року спільного життя неприємно вражала. Під час розмов для нього все було не те, не так. Ми ще були одружені, коли я довідалася, що він зустрічається з іншою жінкою, але звинувачував мене у подружній зраді, хоча таке твердження є безглуздим. Скоріше, він хотів таким чином виправдати сімейну зраду,  звинувативши мене у всіх своїх проблемах. 

Крім того, до цього часу на мій мобільний телефон мені приходять смс-повідомлення образливого змісту і я підозрюю, що це рук справа мого колишнього чоловіка, бо ворогів немаю. Не можу зрозуміти, чим я перед ним завинила, що він так зі мною поступає й морально просто тероризує.

Хоча, можемо з ним залишитися хоча б приятелями, бо ж у нас спільна дитина, але колишній чоловік дуже агресивно налаштований на мене та мою родину. Мені просто хочеться, щоби Ярослав також подумав про здоров’я свого сина, давши йому дозвіл на виїзд для оздоровлення, а також щоби залишив мене у спокої.

До Ярослава  вдалося додзвонитися, однак він категорично відмовився від зустрічі й від коментарів. Під час телефонної розмови лише сказав, що ці стосунки це його особиста справа. Йому не дають бачитися з дитиною. На прохання висловити свою думку й знайти спільну мову в цьому питанні Ярослав вимкнув телефон.

Чим завершиться згадана історія й чи не потрібне буде втручання відповідних органів у цю ситуацію, це вже питання залишається відкритим. Певніше за все ця проблема знайде своє відображення у наступних публікаціях.


джерело

Расскажите об этом своим друзьям
16/08/17 11:30 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
6803 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.