Всі Новини
           

Ера бездоріжжя на Мукачівщині буде подолана, - Сергій Гайдай

Стан доріг районного та місцевого значення, - одна з найболючіших проблем Мукачівщини.

Стан доріг районного та місцевого значення, - одна з найболючіших проблем Мукачівщини. Погані дороги впливають на розвиток економіки району, негативно відбиваючись на інвестиційному мікрокліматі. У вкрай занедбаному стані знаходяться більшість автошляхів місцевого значення, які часто є єдиним сполученням між населеними пунктами. Витрати на ремонт доріг лягають на місцеві бюджети, для яких такі суми часто є не підйомними.

Сумна статистика у більшості населених пунктів свідчить про те, що місцевими дорогами ніхто не займався останні 10-15 років. Мукачівська районна рада теж виділяє недостатньо коштів на фінансування ремонтів доріг, адже ресурси районної казни конче необхідні для покриття нагальних витрат, таких як: харчування дітей у школах, соціальне забезпечення населення, медичне обслуговування та інші.

Разом з тим, ера бездоріжжя буде подолана, запевняє очільник Мукачівщини Сергій Гайдай: «Для сталого економічного розвитку району нормальні дороги – це пріоритет №1, - зазначає Сергій Володимирович, - усвідомлюючи обмежені можливості як місцевих так і районного бюджетів, - я особисто працюю над залученням коштів з інших джерел, зокрема, Державного фонду регіонального розвитку. Так, Мукачівщина отримає фінансування з державної казни для здійснення дорожніх робіт на три важливі ділянки дороги».

Для порівняння, у минулому році Мукачівщина не отримала фінансування з ДФРР взагалі. Вже розпочато ремонтні роботи вулиці Миру у селі В. Визниця. Загальна вартість проекту складає майже 1 мільйон 300 тисяч гривень, 90% - це кошти ДФРР, 10% - дофінансовано з місцевого бюджету. Поточний ремонт вулиці Миру передбачає відновлення асфальтобетонного покриття, вже здійснено грейдерування поверхні та укладено основу для асфальнто-бетонного покриття. Довжина ділянки 968 метрів. Роботи виконує ТОВ "Агрошляхбуд"

Відновлення даної дороги місцевого значення має важливе значення перше за все для громади села В.Визниця, а також для багаточисельних туристів з України та закордону, які відвідують рекреаційні відпочинкові комплекси, в тому числі й дитячі табори, які знаходяться в межах даної сільради.

«Найближчим часом очікуємо початку ремонтних робіт на інших ділянках доріг, в тому числі за кошти ДФРР буде відновлено мостовий перехід через річку Синявка у смт. Чинадієві,– продовжує очільник району Сергій Гайдай, - так, не навантажуючи місцеві та районний бюджет, намагаємося відстояти позиції району щодо реалізації програм державної підтримки. Важливим сегментом у розвитку дорожньої інфраструктури є соціальні проекти за участю інвестиційних компаній, які працюють у районі. Втілення таких соціальних проектів дозволить відновити не один кілометр зруйнованого покриття та покласти нарешті край багаторічній ері бездоріжжя у Мукачівському районі!»

Расскажите об этом своим друзьям
10/08/16 14:33 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
51668 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.