Всі Новини
           

Філармонія має очиститися

Філармонія має очиститися

Про це ми поговорили із народною артисткою України Кларою БАЛОГ. Вона була свого часу балетмейстером Київського оперного театру. Є професіоналом із великої літери.

—В чому ключова проблема теперішньої філармонії? — запитали ми.

—Найперше в тому, що за всю довгу історію професійного академічного хорового співу спостерігається одна чітка тенденція. А саме та, що в таких колективах, як Заслужений академічний Закарпатський народний хор та подібних до нього в Україні й інших країнах світу тільки чоловіки можуть бути диригентами і художніми керівники. Винятків із цього правила не зустрічаємо. В Закарпатті все поставлено з ніг на голову. Нове управління культури мало би звернути на це увагу. Диригентом, на мою думку, міг би бути заслужений артист України Федір Іванович Копинець. Наразі він — відомий композитор, диригент-хормейстер нашого Закарпатського народного хору. І це вже понад 35 років. Успішно працює і донині. За його плечима — багатющий досвід. Він має унікальний композиторський талант та щиру повагу всього колективу.

Що у вас у пам’яті з останнього часу?

—Приємно, що приїжджали канадці, яким я раніше ставила школу танцю під час виїздів у зарубіжжя. Вони мене  щиро шанують. А тут чомусь думають, що я зайва. Міркую, що це — прикра помилка. До християнських заповідей треба дослухатися. Інакше не вийде.

     Розмовляв

  Василь ЗУБАЧ

Расскажите об этом своим друзьям
28/06/16 17:16 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
91021 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.