Всі Новини
           

Головний спеціаліст відділу організації реєстраційно-екземенаційної робіт, розповів про свою роботу, та роботу сервісних центрів МВС в цілому

Головний спеціаліст відділу організації реєстраційно-екземенаційної робіт, розповів про свою роботу, та роботу  сервісних центрів МВС в цілому

Славич Сергій Дмитрович, головний спеціаліст відділу організації реєстраційно-екземенаційної роботи та взаємодії із суб`єктами господарювання РСЦ МВС в Закарпатській області, розповів про свою роботу, та роботу сервісних центрів МВС в цілому.

Регіональний сервісний центр МВС в Закарпатській  області було створено 07 листопада 2015 року відповідно до постанови КМУ від 28.10.2015 № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ»

Для забезпечення вільного доступу громадян до отримання необхідних послуг на території області створено 1 регіональний сервісний центр,  якому підпорядковуються  6 територіальних сервісних  центрів МВС в Закарпатській області, що розташовані в м. Ужгород, м. Мукачево, м. Тячів, м. Хуст,  м. Рахів ,та в  м. Іршава.

Регіональний сервісний центр підпорядковується Головному сервісному центру, однак разом з цим він є самостійним органом, що знаходиться в компетенції Міністерства внутрішніх справ.

Сергій Дмитрович розповів, що відділ організації реєстраційно-екземенаційної роботи та взаємодії із суб`єктами господарювання  надає  послуги  стосовно реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів, а також видачі посвідчень водія, їх обміну,  свідоцтв про закінчення закладів з підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, атестації спеціалістів закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

 

Відділ контролює роботу ТСЦ МВС в Закарпатській області, що пов’язана з реєстраційною та екзаменаційною діяльністю.

 

Організовує, регулює та контролює своєчасний та якісний розгляд звернень від органів виконавчої влади, громадських об'єднань, підприємств, установ та організацій.

Здійснює прийом та консультацію громадян з питань реєстраційно-екзаменаційної діяльності та інших питань, що відносяться до діяльності відділу. Створений  цей відділ з метою контролю територіальних сервісних центрів, тому, якщо у відвідувачів виникнуть запитання щодо  обслуговування громадян в територіальних сервісних центрах, просимо звернутися до відділу ОРЕР та взаємодії із суб`єктами господарювання в регіональний  сервісний центру МВС в Закарпатській області, що знаходиться за адресою: м. Ужгород, вул. Гагаріна, 7.

Прес - служба РСЦ МВС в Закарпатській області. Начало формы


Расскажите об этом своим друзьям
18/06/16 10:05 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
57538 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.