Всі Новини
           

ГОРЕ З РОЗУМУ В МІЖГІР’Ї

ГОРЕ З РОЗУМУ В МІЖГІР’Ї

Проблема йодного дефіциту в продуктах харчування та воді призвела до того, що в Міжгір’ї, як і в багатьох місцях України, почалося горе з розуму, як у відомій п’єсі «москальського» драматурга Грибоєдова. Втім, не так із розуму, як із прогресуючої відсутності його в словах, діях і веденні лінії життя.

 Раніше ж кажуть було добре, бо цей дефіцит через відповідні народні традиції, ще не заглушені, компенсувався зернятками з диких яблучок і груш. Ці сухофрукти давали цілком достатньо цього харчового йоду, щоб різні суб’єкти не пороти стільки дурні, як зараз.

—Із 1947 року, — говорить мені під красенем-дубом місцевий культуролог Володимир Шемет, — змінилася вся природна система харчування, бо змістилися в інший бік усталені традиції. Пішла деградація народних мас. Хоч не мало би бути, хоча б на посадах, людей із явним дефіцитом йоду в організмі й відповідними нерозумними діями на всіх напрямках «діяльності». До того ж, на шкоду розвитку суспільства, зникло «копне право», характерне для часів Чехословацької Республіки початку ХХ століття, коли дурня з посади можна було елементарно копнути без зайвих церемоній.

 Разом ми дивимося архівні сільськогосподарські звіти з Міжгірщини 1939 року. Дійсно, тоді тут вирощували в плановому порядку льон, коноплю, конюшину, люцерну, овес, ячмінь, жито, кукурудзу. Тепер нічого цього нема. Лиш кожен «про себе».

—Раніше тут льняним маслом заправляли картоплю, — говорить культуролог, — а нині хоч машинним заправляй. Втім, і до цього можуть «додуматися». Збільшення нерозумного елемента у владі робить неможливим скорочення на 70 відсотків управлінського апарату. Хоч воно потрібне, коли підібрати розумних, а не добиватися коефіцієнта корисної дії від дурнів. Їх треба немилосердно скорочувати, бо від них і в третьому поколінні будуть народжуватися кретини і на щось претендувати в цьому житті.

 В.Шемет додає, що раніше замість сучасної нездорової солі вживали в їжу солону ропу з Хустського району, їли хліб на заквасці, а не на термофільних дріжджах, якими ще Геббельс хотів знищити впертих росіян під час війни. Такі ці дріжджі страшні!..

 Найголовніше, на думку міжгірця, що живемо ми скрізь по Україні не по Закону. Навіть нібито повсюдно приватизовані землі будуть згодом переглядатися територіальними громадами, бо необхідні на все правові установчі документи, а не папірчики, куплені в продажних інституціях за темні гроші.

           Василь ЗУБАЧ
Расскажите об этом своим друзьям
22/04/16 10:07 | Категорія:Соціо
Коментарі (0)

Додати коментарій
Ваше ім'я:

Введіть контрольний код, який ви бачите на зображенні:


Якщо ви не бачите контрольний код, це означає, що у вашому браузері відключено підтримку графіки. Включіть її та перезавантажте сторінку.

Повідомлення:
Залишаючи коментарі, дотримуйтесь Правила поведінки на сайті .
Коментарі, які не відповідають пунктам виписаних в Правилах - будуть видалені!
Пошук:   
Загрузка
новини та телепрограмма на сьогодні
Загрузка...
Global Consulting Company ясновидящая экстасенс потомственный маг эксклюзивная одежда
© 2010, MEDIACENTR.INFO . Усі права захищені.
Використання матеріалів MEDIACENTR.INFO дозволяється за умови посилання
(для інтернет-видань — гіперпосилання) на MEDIACENTR.INFO.
Передрук, копіювання чи відтворення інформації,
що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
82276 - 99 - 102

Lucien Piccard is about the a lot of uk replica watches acclimatized watchmakers in the accepted society, operating out fake watches of any amazing host to Switzerland which is alleged your arresting abode affiliated with actual best superior watch, Lucien Piccard is absolutely cloudburst bodies over Eighty seven decades anytime back the swiss rolex time associated with 1923 and actualization been acclaimed apropos abundant assortment of finest akin of superior watches.